BREAKING NEWS

Palët drejt një 17 maji të dytë, amerikanët nxjerrin jashtë loje LSI dhe nisin negociatat kokë më kokë me Ramën e Bashën, alarm në partinë e presidentit

Palët drejt një 17 maji të dytë, amerikanët nxjerrin
x

Gossip

Çfarë marrëdhënie ka Mark Frroku me ish-bashkëshortin e saj? Rudina Dembacaj flet për herë të parë hapur dhe i lë të gjithë pa fjalë

Çfarë marrëdhënie ka Mark Frroku me ish-bashkëshortin

Aktorja Rudina Dembacaj është vazhdimisht në qendër të mediave sidomos pas bërjes publike të lidhjes së saj me ish-deputetin Mark Frrokun.

Aktorja zbulon shpesh detaje që lidhen me jetën e saj dhe të Markut dhe së fundmi ka treguar si është marrëdhënia e tij me ish-bashkëshortin e saj, Aleksin.

Çfarë marrëdhënie ka Mark Frroku me ish-bashkëshortin

Rudina ka treguar se Marku dhe Aleksi kanë marrëdhënie të mira, pasi në mes është Viktoria.

“Po Marku me Aleksin, si i kanë marrëdhëniet me njëri-tjetrin”, e pyet një ndjekës.

“Shumë të mira. Është Viki në mes”, përgjigjet Rudina.

Me sa duket, Rudina ka pasur një ndarje të qetë, dhe ruan raporte të mira me ish-bashkëshortin.

Çfarë marrëdhënie ka Mark Frroku me ish-bashkëshortin

Më të lexuarat