BREAKING NEWS

Burime gazi në Shqipëri? Kreshnik Spahiu paralajmëron të ardhmen e “frikshme”

Burime gazi në Shqipëri? Kreshnik Spahiu paralajmëron të
x
BREAKING NEWS

COVID në Shqipëri/ Më shumë se 900 raste të reja, MSH zbardh bilancin e 24 orëve të fundit

COVID në Shqipëri/ Më shumë se 900 raste të reja, MSH
x
BREAKING NEWS

Zgjerimi i BE, lajm i mirë për Shqipërinë, rriten shanset për anëtarësim

Zgjerimi i BE, lajm i mirë për Shqipërinë, rriten shanset
x
BREAKING NEWS

Temperatura deri në 40 gradë, moti bën kthesën drastike të premten

Temperatura deri në 40 gradë, moti bën kthesën drastike
x
BREAKING NEWS

Vrau dy turistët çekë në Prekal, Gjykata e Lartë merr vendimin për Sokol Mjacajn, ia ‘hedh çelësat në det’

Vrau dy turistët çekë në Prekal, Gjykata e Lartë merr
x
BREAKING NEWS

“PS është shkërmoqur si parti”/ Spartak Braho flet për emërimet brenda Partisë Socialiste dhe ia numëron ‘një nga një’ kryeministrit: Gjithçka e vendos Rama sikur është shefi i Shtabit. Si kjo situatë nuk ka pasur ndonjëherë

“PS është shkërmoqur si parti”/ Spartak Braho flet
x
BREAKING NEWS

Rrebeshe të forta dhe stuhi/ Moti bën ndryshimin drastik, meteorologu tregon kur vjen kthesa e madhe dhe si parashikohet fundjava

Rrebeshe të forta dhe stuhi/ Moti bën ndryshimin drastik, meteorologu
x
BREAKING NEWS

“Ka filluar që kur ishte ministër Olldashi”, Spartak Braho hedh dritë mbi skandalin e madh me rrugën Kardhiq-Delvinë: Aferë korruptive! Balluku pjesë e oligarkisë së kryeministrit. Ai është megaloman dhe…/ Rama i ka hipur...

“Ka filluar që kur ishte ministër Olldashi”, Spartak
x

Gossip

Çfarë marrëdhënie ke me Blendi Fevziun? Sokol Balla rrëfehet si asnjëherë më parë: E kam rival. Më mori në telefon dhe më tha…

Çfarë marrëdhënie ke me Blendi Fevziun? Sokol Balla

Sokol Balla ka treguar në “Më lër të flas” mbrëmjen e sotme se ka një marrëdhënie shumë të mirë me gazetarin Blendi Fevziu.

Ai u shpreh se biseda më e fundit mes tyre ishte rreth një udhëtimi.

Donald Veshaj: Meqënëse ishim tek konkurenca, a e ke rival ti Blendi Fevziun?

Sokol Balla: Po e kam rival. Kam marrëdhënie normale me të.

Donald Veshaj: Ke marrëdhënie shoqërore me të?

Sokol Balla: Po, për shembull herën e fundit që më mori në telefon më tha ku e more vizën kur ike në Paraguaji, pastaj bëmë plane të ikim në Angola.

Në 2018 shkoj në Kolumbi dhe na Panama, kisha një guidë një djal, që më bëri guidën dhe pas rreth një viti më çon Fevziu një foto dhe kishte qëlluar me të njëjtin djalë.

 

Më të lexuarat