BREAKING NEWS

Publikohet përditësimi më i fundit i Ministrisë së Shëndetësisë, zbardhet shifra: Ja sa të infektuar me koronavirus u shënuan ditën e sotme

Publikohet përditësimi më i fundit i Ministrisë së
x

Gossip

Çfarë ndodh kur Elvana mbaron xhirimet dhe të gjithë ikin? I fiksoi të gjithë me albumin e fundit, publikohen për herë të parë prapaskenat, ky është personi i vetëm që mbetet krah këngëtares: Ç'do bëja pa ty!(VIDEO)

Çfarë ndodh kur Elvana mbaron xhirimet dhe të gjithë ikin?

Çfarë ndodh kur Elvana mbaron xhirimet dhe të gjithë ikin? Krah saj mbetet menaxheri, njëherazi miku dhe një nga njerëzit më të afërt, Andi. Këtë e ka treguar vetë këngëtarja me një video në llogarinë e saj, ku me dozat e humorit që nuk i mungojnë asnjëherë, ka shfrytëzuar ambientin plot drita të xhirimeve për t’i bërë një urim para kohe Andit.

“Kur të gjithë kanë ikur… mbetem unë me Lan @angygramm Çfarë do bëja pa ty! Dita e fundit e xhirimeve, Çelu”, ka shkruar Gjata krah videos ku dallohet dhe ora e vonë e mbarimit të xhirimeve.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa)

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa)

Më të lexuarat