BREAKING NEWS

SPAK në “oborrin” e Ramës, ja si prokurorët po hetojnë dosjen e plotë të “McGonigal” në bashkëpunim me FBI, nga letër-porositë dhe informacionet me inteligjencën amerikane, deri tek marrja në pyetje në fshehtësi të plotë në Nju Jork...

SPAK në “oborrin” e Ramës, ja si prokurorët po
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë dy gratë e fuqishme në PS që mund të marrin frenat e qeverisë pas largimit të Edi Ramës, çfarë pritet të ndodhë më 8 dhjetor, socialistët në ankth

Ja kush janë dy gratë e fuqishme në PS që mund të
x
BREAKING NEWS

SPAK para provës së zjarrit”, Sali Berisha injoron drejtësinë dhe vazhdon të mos zbatojë vendimin e gjykatës, pritet refuzimi i tretë ndaj agjentëve të BKH

SPAK para provës së zjarrit”, Sali Berisha injoron
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta shumë shpejt arrestohet, prokurorët kanë kopsitur dosjen “CEZ-DIA”, ja çfarë po ndodh brenda SPAK, Romeo Kara nxjerr prapaskenat e bujshme

Ilir Meta shumë shpejt arrestohet, prokurorët kanë kopsitur
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Evi Kokalarit: Ja si SHBA i ka qepur dosjen familjes ‘Berisha’, ju tregoj një nga provat e DASH në dosjen e tij ‘non-grata’ dhe roli i Argitës duke përdorur Jamarbër Malltezin në korrupsion dhe pasurim nëpërmjet pushtetit

“Bomba” e Evi Kokalarit: Ja si SHBA i ka qepur dosjen familjes
x
BREAKING NEWS

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra të njohur, ja pse drejtësia mund të hapë hetimet për aferën e tyre qindra milionëshe që po iu zhduk shqiptarëve 10 mln dollarë në vit

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra
x
BREAKING NEWS

Fillojnë ditët e “tmerrit” për Shkëlzenin për aferën e Gërdecit, më 7 dhjetor del para SPAK sekretarja e Aldo Bumçit që mund ta çojë pas hekurave, djali i Berishës në GJKKO më 14 dhjetor

Fillojnë ditët e “tmerrit”  për Shkëlzenin
x
BREAKING NEWS

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali Berishës, inxhinierja nxjerr për herë të parë në SPAK faktin që vërteton lidhjet e fshehta të djalit të tij si pronar në hije i biznesit të vdekjes në Gërdec

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali
x

Gossip

Çfarë ndodhi? Aulona Musta 'kryqëzohet' sërish por jo nga ndjekësit, postimi i fundit tregon gjithçka (Foto) 

Çfarë ndodhi? Aulona Musta 'kryqëzohet' sërish

Aulona Musta, personazhi i njohur televiziv, shpesh herë komunikon me fansat përmes bisedave virtuale në rrjetet sociale.

E njohur si një ndër personazhet që e shpreh hapur mendimin e saj, Aulona shpesh herë ka ironizuar disa përdorues të rrjeteve sociale, të cilët për hir të së vërtetës të lënë për të dëshiruar kur bëhet fjalë për mënyrën se si shkruajnë.

Por ditë e djeshme, duket se Aulona ka marrë një kritikë mjaft të ashpër nga nëna e saj edhe pse ishte një keqkuptim i vogël.

Gjatë komunikimit me ndjekësit e saj, teksa ka shtruar një pyetje në lidhje me biorezonancën dhe në përgjigjet e fansave, ishte shkruar gabim fjala reanimacion.

Kaq është dashur dhe nëna e Aulonës ka reaguar menjëherë, duke menduar se ishte Aulona ajo që e shkroi këtë fjalë.

“Shkruhet reanimacion. Skandal”, shkruan nëna e Aulonës në një komunikim me gazetaren, e cila i është përgjigjur: “Nuk e kam shkruar unë moj, është mesazh nga një ndjekës. Di gjë që kam qenë ndonjëherë në reanimacion unë”.

Më pas Aulona ka këshilluar ndjekësit e saj, duke thënë: “Mami im vazhdon ndërkohë. Kini kujdes si shkruani se do t’ju bëjë qepaze”, shkrim të cilin ë ka shoqëruar me ikonat e të qeshurës.

Çfarë ndodhi? Aulona Musta 'kryqëzohet' sërish