BREAKING NEWS

Detaje të reja/ 90 mijë euro për 'kokën' e Dumanit dhe të vëllait, si dështoi plani për vrasjen e tyre, dëshmon autori: Ja kush ma dha porosinë

Detaje të reja/ 90 mijë euro për 'kokën' e Dumanit
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

I grabitën 50 mijë euro në banesë, reagon deputeti shqiptar dhe iu kundërpërgjigjet të gjithëve atyre që 'e masakruan': Jam mjek, e ushtroj me nder profesionin…

I grabitën 50 mijë euro në banesë, reagon deputeti shqiptar
x
BREAKING NEWS

Matura Shtetërore/ Dalin notat e provimit të Matematikës, mësoni rezultatin tuaj

Matura Shtetërore/ Dalin notat e provimit të Matematikës,
x
BREAKING NEWS

“Kosto e paprecedentë për Putin”/ Presidenti Joe Biden zbulon zyrtarisht vendimin e parë të G7-ës: Do ndalojmë...

“Kosto e paprecedentë për Putin”/ Presidenti Joe Biden
x
BREAKING NEWS

“Një krimb që ha çdo ditë dhe pa u kuptuar trarët e saj”/ Eksperti Ervin Karamuço nxjerr prapaskenat dhe ngre alarmin: Ja çfarë i rrezikon shqiptarët!

“Një krimb që ha çdo ditë dhe pa u kuptuar
x
BREAKING NEWS

Vladimir Putin merr goditjen e rëndë, zbardhet vendimi më i fundit i Perëndimit dhe Japonisë

Vladimir Putin merr goditjen e rëndë, zbardhet vendimi më i
x
BREAKING NEWS

Deputeti shqiptar bie pre e ‘maskave’, i hyjnë në banesë dhe i vjedhin 50 mijë euro, zbardhet denoncimi i tij në polici: I kisha mbledhur me familjarët për shlyerjen e një borxhi!

Deputeti shqiptar bie pre e ‘maskave’, i hyjnë në
x

Gossip

Çfarë ndodhi? Aurela Gaçe shpërthen në lot në mes te emisionit, i prek të gjithë me atë që rrëfen (FOTO)

Çfarë ndodhi? Aurela Gaçe shpërthen në lot në

Aurela Gaçe e ftuar në emisionin “Goca dhe Gra”, në një pjesë të intervistës u përlot teksa foli për marrëdhënien e ngushtë me të atin.

“Kam qenë gjithmonë vajza e babit. Motra ime thotë “Gjithë jeta të ka shkuar duke i mbushur mendjen babit se je njeri i vlefshëm!”. Ajo si duket e ka vënë re këtë gjë, “o ba shiko se unë po bëj not, e pe sa larg ika”, “ba mora 10”, “ba bleva shtëpi”, domethënë “ba” për çdo gjë”, u shpreh këngëtarja e emocionuar.

“Po tani?”, u pyet ajo. “Tani kam kuptuar ç’do të thotë nënë se tani jam vetë”, u përgjigj Aurela.

Çfarë ndodhi? Aurela Gaçe shpërthen në lot në

Më të lexuarat