BREAKING NEWS

“Ku je SPAK? Pse nuk e çon deri në fund këtë dosje”/ Taulant Balla shpërthen ndaj Sali Berishës e familjarëve të tij dhe nuk lë gjë pa nxjerrë: Pastrim parash me...

“Ku je SPAK? Pse nuk e çon deri në fund këtë
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha tha se mund të jetë vrarë, ‘ringjallet’ Talo Çela dhe bën këtë lëvizje nga arratia, Klodiana Lala jep detaje

Artan Hoxha tha se mund të jetë vrarë, ‘ringjallet’
x
BREAKING NEWS

Shpërthim i fuqishëm pranë një karburanti në Shkozet, dyshohet për të lënduar

Shpërthim i fuqishëm pranë një karburanti në Shkozet,
x
BREAKING NEWS

Prej më shumë se 3 dekadash në sistemin e drejtësisë, KPK shkarkon nga detyra prokuroren e njohur (EMRI)

Prej më shumë se 3 dekadash në sistemin e drejtësisë,
x
BREAKING NEWS

SPAK një tjetër goditje të fuqishme/ Nis hetimet pasurore për 32 emrat 'VIP' që bënë bujë në mega-operacionin, në “sitë” llogaritë bankare dhe pronat e paluajtshme

SPAK një tjetër goditje të fuqishme/  Nis hetimet pasurore
x
BREAKING NEWS

Digjet raundi i dytë/ Mbledhja në Komisionin e Ligjeve për zgjedhjen e Presidentit të ri zgjat vetëm 3 minuta, ja çfarë pritet të ndodhë sot në orën 18:00

Digjet raundi i dytë/ Mbledhja në Komisionin e Ligjeve për
x
BREAKING NEWS

‘Bomba’ e Arian Çanit, zbulon lëvizjen e papritur që do bëjë kryeministri Rama shumë shpejt: Nuk e ka lënë me kaq

‘Bomba’ e Arian Çanit, zbulon lëvizjen e papritur
x
BREAKING NEWS

Avokati i PD Indrit Sefa sqaron detajet se si Berisha e ka humbur në gjykatë PD-në, ja çfarë do ndodhë me “Foltoren” pas gjykimit të Apelit

Avokati i PD Indrit Sefa sqaron detajet se si Berisha e ka humbur në
x

Gossip

Çfarë ndodhi? Egzona shpërthen në lot pas spektaklit të ‘Big Brother VIP’, zbardhet biseda e saj e ndjerë me Donaldin: Kam shumë gjëra që nuk i kam treguar, por...(VIDEO)

Çfarë ndodhi? Egzona shpërthen në lot pas spektaklit

Gjatë spektaklit të së martës u zbuluan se kujt i përkisnin sekretet që banorët kishin thënë te dhoma e rrëfimit.  Moderatorja nga Kosova, Egzona Rafuna, ka zbuluar: “Në një periudhë shumë të vështirë ekonomike për familjen time, kam pastruar me mamin nëpër shtëpi të njerëzve”.

Tani që këtë sekret nuk e di vetëm ajo dhe familja e saj, por një publik i gjerë, duket se Egzona nuk është ndjerë mirë. Madje gjatë Prime-t, ajo i kërkoi ndjesë mamasë që e kishte treguar.

Por edhe pas përfundimit të spektaklit, moderatorja e njohur ka shpërthyer në lot, duke thënë se do jetë mërzitur mamaja e saj për sekretin pasi nuk e dinte askush. Donaldi dhe Arjola i kanë qëndruar pranë, duke i thënë se nuk ka asgjë të keqe.

Biseda mes banorëve:

Donaldi: çfarë ke?

Egzona: Kurrgjë

Donaldi: Për çfarë je mërzitur?

Egzona: Për mamin, është mërzit

Donaldi: Pse?

Egzona: Jo mërzit, por shqetësuar, për sekretin se nuk e ka ditur askush

Donaldi: Këtë gjë mund ta tregosh tamam

Egzona: I çova mesazh kur isha te dhoma e rrëfimit

Donaldi: Shko te dhoma e rrëfimit se ndoshta ke nevojë të flasësh. Më dëgjo mua, më beso

Arjola: U mërzite për nominim?

Egzona: Jo, e dija para se të niste emisioni, as që nuk po ma nin për atë pjesë

Arjola: Pash mu pse po qan? Çfarë të mërziti?

Egzona: Asgjë, për mamin. Nuk dua të shkoj te dhoma e rrëfimit

Arjola: Merre vesh Donaldin

Donaldi: Nuk ke bërë asgjë të keqe

Egzona: Nuk po dua të shkoj në këtë gjendje

Arjola: Je shumë mirë. Nuk është turp, puna është nder. Pse po mërzitesh?

Egzona: Ajo sot hala më shiko si të shenjtë

Arjola: Ka me të pa tanë jetën se të ka fëmijë, edhe nuk ta ul kjo vlerën, fare.

Egzona: Unë thjesht e di se si është ndjerë ajo

Arjola: Ajo është ndjerë vetëm krenare

Iliri: Për një vajzë si ty s’ka si mos të ndihet krenare, më beso

Arjola: Është krenari të ndihmosh prindin tënd. E nëse të vjen me fol shko të “Vëllai i Madh”, dëgjoje Donaldin, jo mua, por Donaldin.

Egzona: Kam pas shumë gjëra të tjera që kam qenë e rezervuar dhe nuk i kam treguar.