BREAKING NEWS

Ministria nxjerr shifrat, tregon sa persona u konfirmuan me koronavirus në 24 orët e fundit

Ministria nxjerr shifrat, tregon sa persona u konfirmuan me koronavirus në
x

Gossip

Çfarë ndodhi? Ermal Fejzullahu shpërthen në të shara në mes të emisionit të Luana Vjollcës, ‘ndizet’ rrjeti

Çfarë ndodhi? Ermal Fejzullahu shpërthen në të shara

Ermal Fejzullahu së bashku me kolegë të tjerë në muzikë, u bë pjesë e lojërave dhe intervistave në studion e emisionit “Shiko Kush Luan”, mirëpo fansat kanë kapur një moment aspak të pëlqyeshëm të Fejzullahut.

Teksa Capital T zhvillonte lojën e tij, Ermali dëgjohet t’i drejtohet njërit prej personave të publikut, duke përdorur fjalor banal.

Të zhgënjyer nga veprimi i tij, fansat kanë vërshuar në komente duke u shprehur se këngëtari kishte nxjerrë padashur fytyrën e tij të vërtetë.

“Turp për Ermalin të sillet kështu, nuk kam fjalë”, “Pse po shan Ermali live në televizion, turp”, “Ermali qenka nxehur keq”, janë disa nga komentet.

Momentin mund ta ndiqni në minutën 6:32 të videos së mëposhtme:

Çfarë ndodhi? Ermal Fejzullahu shpërthen në të sharaÇfarë ndodhi? Ermal Fejzullahu shpërthen në të shara

Më të lexuarat