BREAKING NEWS

“Të gjitha gati brenda vitit 2021”, Rama jep lajmin fantastik

“Të gjitha gati brenda vitit 2021”, Rama jep lajmin fantastik
x

Gossip

Çfarë ndodhi? I publikuan foto erotike në profilin e saj të Facebook-ut, reagon Klea Huta dhe ka një lutje për të gjithë

Çfarë ndodhi? I publikuan foto erotike në profilin e saj

Siguria e rrjeteve sociale është një temë që diskutohet shumë shpesh, megjithatë çdo ditë edhe më shumë rritet numri i hakerave.

Së fundmi një situatë e pakëndshme që lidhet me Facebook-un i ka ndodhur edhe moderatores Klea Huta.

Nuk dihet çfarë ka ndodhur, por Kleas i kanë vjedhur Facebook-un dhe ajo kërkon ndihmën e ndjekësve për ta kthyer.

 “Miq dhe fansat e mi! Sot në orën 10:00 më kanë hakuar fan pagen e Facebook-ut. Më vjen shumë keq që po ndosh kjo. Kush më ndihmon me dikë që i njeh mirë këto hakime që ta mbyll sa më parë”, shkruan Klea në Instastory.

Çfarë ndodhi? I publikuan foto erotike në profilin e saj

Kujtojmë se moderatorja pak javë më parë publikoi në Instagram disa foto të adhurueshme ku zbuloi se është martuar me Elgitin në fshehtësi.

Po aq të fshehtë, moderatorja po mban edhe shtatzëninë. Thuhet se ajo është në muajin e gjashtë të pritjes së ëmbël dhe ende nuk e ka pranuar publikisht.

Çfarë ndodhi? I publikuan foto erotike në profilin e saj