BREAKING NEWS

Lëkundje të forta tërmeti në Shqipëri, ndihet në disa qytete të vendit, ja ku ishte epiqendra

Lëkundje të forta tërmeti në Shqipëri, ndihet në
x
BREAKING NEWS

U shpall në kërkim, arrestohet pas disa orësh ish-kreu i Kadastrës së Vlorës, zbardhen detaje nga dosja që e ka fundosur

U shpall në kërkim, arrestohet pas disa orësh ish-kreu i
x

Gossip

Çfarë ndodhi? Këngëtarja bën për të qarë Ilir Shaqirin: S'po duroj më shumë

Çfarë ndodhi? Këngëtarja bën për të

Këngëtarja e njohur Fifi është një ndër banoret e “Big Brother VIP”. Së fundmi, ajo ka kënduar këngën “Psikopatja jote”.

Fifi po qëndronte me Sheilën dhe Ilirin, ndërkohë që balerini nuk i ka mbajtur dot lotët nga performanca e saj e ndjerë.

Kujtojmë se në rrjet po përflitet se këngëtarja po nis një histori dashurie me Granitin. Dyshja janë pothuajse gjithë kohën bashkë dhe i drejtohen njëri-tjetrit me fjalë të ëmbla.

Çfarë ndodhi? Këngëtarja bën për të