BREAKING NEWS

“Kemi gati listën e kandidatëve për deputet”, Taulant Balla zbardh vendimet e rëndësishme që u diskutuan sot në mbledhjen me dyer të mbyllura të PS

“Kemi gati listën e kandidatëve për deputet”, Taulant
x

Gossip

Çfarë ndodhi? Këngëtarja e njohur shqiptare shpërthen në lot në mes të emisionit: Ç’më bëre

Çfarë ndodhi? Këngëtarja e njohur shqiptare shpërthen

Këngëtarja Laura Nezha e ftuar në programin “ABC e Pasdites” ndër të tjera u ndal edhe tek pjesëmarrja e saj tek Gjeniu i Vogël, pasi kënga “The Best” ishte kënga që e lidhte me këtë periudhë. Laura tha se nuk i vinte keq se përse nuk fitoi vendin parë pasi ndryshe nga konkurrentët e tjerë nuk ndiqte një shkollë muzike në atë kohë.

Kulmi i emocionioneve ishte kur nje videomesazh nga mikja e saj më e mirë Sara Jaupaj prek këngëtaren. Fjalët e Sarës për miqësinë e ngushtë dhe shumë vjeçare bënë që Laura të qante, duke pohuar pikërisht rëndësinë e vecantë të kësaj miqësie. E emocionuar foli edhe për shembjen e teatrit duke thënë se atë ditë u mpi dhe vetëm qante.

Më të lexuarat