BREAKING NEWS

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet 'dhëmbë për dhëmbë' Sali Berishës pas akuzave të rënda që bëri nga Fieri: Kjo gjë nuk do të ndodhë kurrë!

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet
x
BREAKING NEWS

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat e rënda dhe plas paralajmërimin ‘bombë’ për politikanët shqiptarë: Janë kapur në krimin e...

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi
x
BREAKING NEWS

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet korruptive të Sali Berishës, zbardhen informacionet nga takimet

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe funksionarësh në nivele të larta, në listë edhe Berisha

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe
x

Gossip

Çfarë ndodhi? Konkurrentja e ‘Përputhen’ shpërthen në lot në mes të emisionit: Nuk më flet vëllai se...

Çfarë ndodhi? Konkurrentja e ‘Përputhen’

Në puntatën e djeshme dy konkurrentet e “Përputhen’, Ada dhe Arilda rrëfyen se kanë probleme me familjarët, të cilët nuk e pranojnë pjesëmarrjen e tyre në "Përputhen". Fillimisht Ada rrëfeu se asnjë anëtar i familjes së saj nuk i flet dhe nuk e konceptojnë dot hyrjen e saj në këtë emision.

Arilda, të cilën e thërrasin Tola nuk i mbajti dot lotët teksa dëgjonte Adën dhe tha se u prek pasi po i ndodh e njëjta gjë.

“Unë nuk flas me vëllain tim. Ne kemi një vit diferencë dhe gjithmonë kemi qenë bashkë që nga klasa e parë deri në gjimnaz. Tani nuk kemi komunikim dhe ndikon shumë te unë kjo pjesë. Do doja që të ishim si më parë”, tha Tola.

Çfarë ndodhi? Konkurrentja e ‘Përputhen’

Më të lexuarat