BREAKING NEWS

Inteligjenca amerikane fut në ankth botën: Ja se kur Putin do të nisë luftën bërthamore që mund të na çojë në katastrofën më të madhe që ka parë njerëzimi

Inteligjenca amerikane fut në ankth botën: Ja se kur Putin do të
x
BREAKING NEWS

Anglia i pret shpresat Vuçiçit për “Ballkanin e Hapur” dhe rrit prezencën ushtarake në rajon, ja si Londra do të parandalojë skenarët destabilizues të Moskës

Anglia i pret shpresat Vuçiçit për “Ballkanin e
x
BREAKING NEWS

Ngjela paralajmëron arrestimin e “peshqve të mëdhenj”, zbulon se shumë dosje të bujshme që ka në dorë SPAK po hetohen nga amerikanët

Ngjela paralajmëron arrestimin e “peshqve të
x
BREAKING NEWS

Rusia bën tërheqjen e parë nga Ukraina, SHBA paralajmëron fundin e tmerrshëm për Vladimir Putinin

Rusia bën tërheqjen e parë nga Ukraina, SHBA paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Putini i tregon “vijat e kuqe: NATO: Nëse dërgon trupa në Suedi dhe Finlandë, ne do të përgjigjemi

Putini i tregon “vijat e kuqe: NATO: Nëse dërgon trupa në
x
BREAKING NEWS

Nesër në gazetën "SOT" do të lexoni: Rriten pagat në administratë, ja kush përfiton! Zbulohen dhe sa do të jenë pagesat e kompensimit për efektivët e policisë që shërbejnë larg vendbanimit

Nesër në gazetën "SOT" do të lexoni: Rriten pagat
x
BREAKING NEWS

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, reagon Bardhi: Berisha duhet të ulë kokën dhe të heshtë, do të turpërohet kur...

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, reagon Bardhi: Berisha duhet të ulë
x
BREAKING NEWS

“Ka një problem, aty kushtojnë shumë proceset dhe e dyta...”, Sali Berisha njofton lëvizjen e radhës për padinë ndaj Blinken-it

“Ka një problem, aty kushtojnë shumë proceset dhe e
x

Gossip

Çfarë ndodhi me Ilirin? Sabiani i thotë të gjitha me një video

Çfarë ndodhi me Ilirin? Sabiani i thotë të gjitha me

Përgjatë ditëve të fundit kudo në rrjet është aluduar se Sabiani dhe Iliri i kanë dhënë fund miqësisë. Aludimet nisën kur i ftuar në "Më lër të flas", Sabiani u shpreh: Vëllai im Iliri ka përfituar më shumë nga unë.

Nisur nga kjo dyshja janë thumbuar shumë në rrjet për një shoqëri dhe vëllazëri të rreme. Një ndër personat që i ka thumbuar është aktorja Monika Lubonja.

Mirëpo, teksa të gjithë mendonin se Iliri dhe Sabiani nuk janë më miq, këngëtari ka treguar të kundërtën. Ai ka publikuar një video në rrjete sociale, krahas së cilës ka shkruar: Qentë le të lehin, karvani të ecë përpapa.

Sabiani i ka bërë tag Ilirit, duke e quajtur "vëllaçko".

Çfarë ndodhi me Ilirin? Sabiani i thotë të gjitha me Çfarë ndodhi me Ilirin? Sabiani i thotë të gjitha me