BREAKING NEWS

Genc Burimi: Amerikanët mund ta çojnë Ramën në SPAK, nëse Kraja nis goditjen e Berishës dhe Metës rrezikohet të ketë destabilitet

Genc Burimi: Amerikanët mund ta çojnë Ramën në SPAK,
x
BREAKING NEWS

Paralajmërimi i “Homeland Justice”: Kemi hakeruar dokumente sekrete, së shpejti qeveria e Shqipërisë do të ekspozohet

Paralajmërimi i “Homeland Justice”: Kemi hakeruar dokumente
x
BREAKING NEWS

Abazoviç lëshon deklaratën e fortë: U bëj thirrje atyre që synonin të ma ‘hiqnin kokën’, të përshpejtojnë

Abazoviç lëshon deklaratën e fortë: U bëj thirrje
x
BREAKING NEWS

“Dëshmia më e qartë se Policia e Shtetit ishte vënë në dispozicion të bandës së drogës”, Alibeaj reagon ndaj arrestimit të ish-shefit të policisë: Trafiku bëhej me bekimin e kryeministrit dhe ekzekutohej nga Saimir Tahiri

“Dëshmia më e qartë se Policia e Shtetit ishte
x
BREAKING NEWS

Policia e kërkonte që prej 2017/ Zbardhen detaje të reja nga arrestimi, ja ku ishte fshehur fshehur për 5 vite ish-shefi i policisë që u arratis nga Muriqani

Policia e kërkonte që prej 2017/ Zbardhen detaje të reja nga
x
BREAKING NEWS

Emri/ I përfshirë në trafikun e drogës së Habilajve, arrestohet në Berat ish-shefi i Policisë së Dhërmiut

Emri/ I përfshirë në trafikun e drogës së Habilajve,
x
BREAKING NEWS

“Personazhe të njohur, të majtë e të djathtë do të jenë subjekt i drejtësisë”, paralajmërimi i fortë i Vangjelit: ‘Moti politik’ do të bëhet shumë më i nxehtë në shtator

“Personazhe të njohur, të majtë e të djathtë do
x
BREAKING NEWS

“Ngjarje që ka vënë në dilemë dhe vështirësi të madhe policinë”, Klodiana Lala zbardh detaje të reja nga humbja e kontakteve me Martinajn: Ja cilat janë tre zonat që po hetohen

“Ngjarje që ka vënë në dilemë dhe
x

Gossip

Çfarë ndodhi? Meridian Ramçaj shpërthen i revoltuar: Të marrin në telefon dhe...! Jeta është e gjatë, o qyqarë

Çfarë ndodhi? Meridian Ramçaj shpërthen i revoltuar:

Ish-banori i ‘Big Brother’ Meridian Ramçaj është bërë shpesh protagonist i mediave me deklaratat e forta dhe pas një periudhe qetësia ai është rikthyer sërish te ironizimet në rrjetet sociale.

Meridiani ka publikuar një status në Instastory ku shënjestron dikë që sipas tij e ka përdorur për interes. Në statusin e tij Meridiani shkruan: “Aman se më bëjnë për të qeshur disa njerëz që kur kanë ndonjë hall bëhen ferrë të dashur, të marrin në telefon një mijë herë në ditë dhe kur mbarojnë punë zhduken. Ajo shprehja: “Kalova lumin, të dhj*fsha kalin. Po jeta është e gjatë o qyqarë!”

Nuk dihet se kujt i drejtohet ai me këtë status por sytë janë nga ish-banorët e ‘Big Brother VIP’. Ai krijoi miqësi të mirë me disa prej tyre dhe ndoshta ndonjëri e ka zhgënjyer…

Pjesëmarrja e Meridianit në “Big Brother VIP” duket se ka shkaktuar edhe më shumë bujë se pjesëmarrja e tij në “Big Brother Albania 7” ku arriti deri në finale. E ndonëse formati tashmë ka mbaruar diskutimet dhe dinamikat e tij vijojnë ende.  

Çfarë ndodhi? Meridian Ramçaj shpërthen i revoltuar: