BREAKING NEWS

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë nga shtëpia/ Bora Zemani reagon për herë të parë për Donaldin dhe bën deklaratën që askush nuk e priste: Ju lutem qetësohuni!

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Një viktimë në 24 orët e fundit, ja sa infektime janë regjistruar

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën
x
BREAKING NEWS

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh çmimin marramendës që kushton: 15 mijë dollarë vetëm në një orë për të udhëtuar. Lëviz me flatra...

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh
x
BREAKING NEWS

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur mëshirë/ Arrestohet djali i humoristit të njohur shqiptar. Zbardhet ngjarja

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur
x
BREAKING NEWS

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon ambasadorja Yuri Kim dhe jep mesazhin e fortë

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon
x
BREAKING NEWS

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do të përballen me reshje masive dhe rrufe gjatë fundjavës. Ja kur pritet më e keqja

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm, ndërron jetë drejtori i këtij gjimnazi në Shqipëri (EMRI)

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm,
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët për të nisur protestat pas 11 dhjetorit, tubime para Kryeministrisë dhe selisë së PD

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët
x

Gossip

Çfarë ndodhi mes çiftit? Përçahet Fifi dhe Graniti?! Ja kush ishte personi i tretë që ndërhyri mes tyre

Çfarë ndodhi mes çiftit? Përçahet Fifi dhe

Fifi dhe Graniti duken kaq afër por njëkohësisht kaq larg nga njëri-tjetri.Afrimiteti i tyre po pritet nga çasti në çast që të kalojë në diçka më shumë se sa shoqëri, për aq kohë sa të dy e kanë pranuar se e pëlqejnë njëri-tjetrin.

Ka qenë Graniti i cili në një moment ka reaguar kundrejt Semit me një veprim i cili sipas Arditit, që ishte dëshmitar, ishte veprim flirtues.

Arditi zgjodhi që t’ia thoshte këtë veprim këngëtares në mënyrë që kjo e fundit të mos surprizohej në një moment të dytë.Kjo që është përkthyer nga Fifi si mos rrespekt dhe si një indicie që atë e bëri të mendojë se Graniti po luan me të.

‘’Nuk e di nëse do ta kisha bërë unë si do kishe reaguar. Jam shumë e qetë, do të të qetësoj edhe ty. Nëse do të luash le të luajmë së bashku’’,- tha Fifi e revltuar.

Graniti u përpoq t’i qartësonte këngëtares se e gjitha ishte pjesë e një shakaje, por kjo gjë duket se nuk e qetësoi mjaftueshëm situatën.