BREAKING NEWS

Arti në zi/ Aktori i njohur gjendet i varrosur në kopshtin e shtëpisë (Emri)

Arti në zi/ Aktori i njohur gjendet i varrosur në kopshtin e
x
BREAKING NEWS

"Çmendet" moti/ Përmbytet Tirana, rrugët mbulohen nga inertet dhe uji (Video)

"Çmendet" moti/ Përmbytet Tirana, rrugët mbulohen nga
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë/ Humb jetën nga kanceri gazetarja e njohur (Emri+Foto)

Lajm i trishtë/ Humb jetën nga kanceri gazetarja e njohur (Emri+Foto)
x
BREAKING NEWS

"Çmendet" moti në Tiranë, shkarkime elektrike dhe stuhi e pazakontë shiu (Video)

"Çmendet" moti në Tiranë, shkarkime elektrike dhe
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha tregon se çfarë do të bënte ndryshe në PD, ja vendimi që duhej të merrte kur Berisha u shpall 'non grata'

Lulzim Basha tregon se çfarë do të bënte ndryshe në
x
BREAKING NEWS

A do të ketë protesta? Lulzim Basha bën thirrjen e rëndësishme për qytetarët

A do të ketë protesta? Lulzim Basha bën thirrjen e
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha reagon ndaj akuzave të bëra nga Sali Berisha

Lulzim Basha reagon ndaj akuzave të bëra nga Sali Berisha
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha tregon arsyet e rikthimit pas dorëheqjes së Alibeajt nga PD-ja

Lulzim Basha tregon arsyet e rikthimit pas dorëheqjes së Alibeajt nga
x

Gossip

Çfarë ndodhi mes çiftit?/ “Sa herë më shtyn më kujtohet Amosi…”, Kiara lë puthjen në mes dhe i kthehet “keq” Luizit: Ta tregoj unë jashtë ty…

Çfarë ndodhi mes çiftit?/ “Sa herë më shtyn

Një bisedë intime ka diskutuar mbrëmjen e djeshme në shtrat Kiara dhe Luizi.

Teksa ishte duke e puthur Luizi, Kiara e shtyn dhe aty ka reaguar këngëtari.

Ai i thotë se në këto momenti i kujtohet Amosi që shpesh ka thënë që Kiara e shtynë, ndërkohë që nuk ka munguar dhe përgjigja tipike e moderators.

“Ta tregoj unë jashtë ty”- dëgjohet t’i thotë Kiara- Luizit.

Për çfarë ta ketë fjalën moderatorja?!

Luizi: Sa herë që më shtyn më kujtohëet Amosi që thotë, kjo e shtynë.

Kiara: Po të shytj se s’dua skena more jo se dua të të shtyj

Luizi: Po s’jam duke të bërë skena moj joo

Kiara: Po ta tregoj unë jashtë ty