BREAKING NEWS

Një hap larg nga apokalipsi bërthamor, Putin gati të nisë hakmarrjen e frikshme kundër Perëndimit, Rusia furnizohet me pilula jodi për të mbijetuar nga një sulm atomik

Një hap larg nga apokalipsi bërthamor, Putin gati të nisë
x
BREAKING NEWS

Zbardhet çfarë vendosi GJKKO për ish-deputetin e PS, Alqi Bllako. Prokurori tregon veprimet hetimore, ja kërkesa urgjente e avokatëve

Zbardhet çfarë vendosi GJKKO për ish-deputetin e PS, Alqi
x
BREAKING NEWS

Reagon menjëherë BE-ja pas takimit me Qeverinë dhe ka një mesazh të fortë: Kemi shqetësime serioze për ...

Reagon menjëherë BE-ja pas takimit me Qeverinë dhe ka një
x
BREAKING NEWS

TRAGJIKE/ Gjendet i vdekur pronari i hotelit, policia zbardh detajet për biznesmenin: U dogj brenda dhomës

TRAGJIKE/ Gjendet i vdekur pronari i hotelit, policia zbardh detajet për
x
BREAKING NEWS

10 ditë të nxehta për Vuçiçin, duhet të zgjedhë të njohë Kosovën dhe të bojkotojë Putinin, ose do të pësojë të njëjtin fat si Rusia, ja takimet e vështira që e presin presidentin serb

10 ditë të nxehta për Vuçiçin, duhet të
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Berisha është fajtor për vrasjen e rreth 3 mijë vetëve, ka djegur njerëz të gjallë dhe ka eliminuar kundërshtarë politikë, bashkë me Metën janë bashkëpunëtorë për grabitjen e floririt të Krrabës, ja çfarë ndodhi pasi e vodhën...

Frrok Çupi: Berisha është fajtor për vrasjen e rreth 3
x
BREAKING NEWS

Nis protesta para Kryeministrisë. Zbardhet çfarë po ndodh

Nis protesta para Kryeministrisë. Zbardhet çfarë po ndodh
x
BREAKING NEWS

Çfarë do të ndodhë në hapësirën shqiptare? Niko Peleshi jep lajmin: Nënshkruhet sot kontrata 6 milionë dollarë

Çfarë do të ndodhë në hapësirën shqiptare?
x

Gossip

Çfarë ndodhi mes Lori Hoxhës dhe Ilir Shaqirit, zbulohet pse u zëvendësua fituesi i ‘BBV’ me Kledi Kadiun

Çfarë ndodhi mes Lori Hoxhës dhe Ilir Shaqirit, zbulohet pse u

Fituesi i “Big Brother Vip”, Ilir Shaqiri duket se ka pasur një krisje të marrëdhënieve me Lori Hoxhës, pasi është larguar drejt një tjetër spektakli tjetër kërcimi.

Ndërkohë, Lori ka vendosur që në krye të jurisë së Dancing Ëith The Stars të vendosë balerinin e njohur, Kledi Kadiu.

Ajo e ka konfirmuar përmes një postimi në Instastory, ku ka falënderuar Kledin që pranoi ftesën e saj. Lori ka treguar edhe mënyrën se si është njohur me balerinin dhe që ishte pikërisht babai i saj, Dritan Hoxha që i ka prezantuar para shumë vitesh.

“I kam dhënë dorën për herë të parë Kledit në moshën 13 vjeçare kur im atë “detyronte” mua dhe @sarahoxhaaa te udhëtonim çdo dite pas shkolle për tu ushtruar te akademia e ti e baletit në Rome. Ne fjalët e tij, Kledi ishte balerini me i mire shqiptar dhe ne nuk mund te shkonim diku tjetër. Kledi nuk vinte shpesh aty, por një nga kujtimet e mia te para me te ka qenë pikërisht në një nga studiot e baletit teksa unë dhe dhjetëra vajza e djem përgatiteshim për shfaqje. Ai erdhi për të parë a do e nderonim dhe unë nuk ja hiqja sytë që te kuptoja a do më njihte kur të na kryqëzohej shikimi. Si çdo balerine aty (por ndoshta pak dhe prej dëshirës për protagonizëm që më karakterizonte ne adoleshence) doja te bija né sy te “balerini i famshëm i Mediaset”. Né te gjithë madhështinë e tij me modestinë me te madhe ai nuk ngurroi te me jepte atë që për çdo balerine është esenciale: te dali e para.

Sot, 16 vite më vone suksesi i Kledit nuk ka ndryshuar megjithatë rrethana jone nuk është me e njëjtë. Une nuk kërcej me (jo prej dëshirës por stafi i @dëts.albania nuk me do për ogur te mire ne premierën e tij) dhe ai nuk është këtu për te me gjykuar mua. Ai pranoi ftesën time dhe te Sara Hoxhës për te na u bashkuar në një tjetër shfaqje; atë qe unë ngulmoja që pas fitores time ne 2014 ta kisha pjesè tè Top channel dhe qe Sara po e sjelle ne jetë me nje skuadër fituesish si ne skene ashtu edhe në prapaskene”, ka shkruar Lori përmbi foton e Kledit.

Nga ana tjetër, ajo ka hequr nga ndjekësit e Instagramit Ilirin dhe e kundërta. Kështu është konfirmuar që mes tyre ka pasur një konflikt vërtetë seriozë.

Çfarë ndodhi mes Lori Hoxhës dhe Ilir Shaqirit, zbulohet pse u

 

Më të lexuarat