BREAKING NEWS

Koronavirusi drejt zhdukjes në Shqipëri, ja sa persona kanë rezultuar të infektuar me Covid-19 në 24 orët e fundit, asnjë humbje jete

Koronavirusi drejt zhdukjes në Shqipëri, ja sa persona kanë
x
BREAKING NEWS

Departamenti Amerikan i Shtetit jep lajmin E PAPRITUR për kryeministrin Rama

Departamenti Amerikan i Shtetit jep lajmin E PAPRITUR për kryeministrin
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ‘thuret’ në selinë blu?/ I qëndroi deklaratës për një rikthim të tij të mundshëm në krye të PD-së, Sali Berisha bën lëvizjen urgjente

Çfarë po ‘thuret’ në selinë blu?/ I
x
BREAKING NEWS

Plas keq në PD/ Agron Shehaj reagon me urgjencë dhe denoncon shkeljet e rënda që po ndodhin në zgjedhjet për kryetarin e ri: Po fusin...

Plas keq në PD/ Agron Shehaj reagon me urgjencë dhe denoncon shkeljet
x
BREAKING NEWS

“Do shkojë si me Olldashin”/ Artan Hoxha paralajmëron çfarë do të ndodhë sot në zgjedhjet e PD-së, ka një mesazh të ‘koduar’ edhe për Berishën: Rama e...

“Do shkojë si me Olldashin”/ Artan Hoxha paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Përgjaket Tirana në mesnatë/ Të shtëna me armë zjarri, plagoset një i ri, policia zbardh ngjarjen e rëndë

Përgjaket Tirana në mesnatë/ Të shtëna me armë
x
BREAKING NEWS

PD sot zgjedh sërish Lulzim Bashën dhe fillon betejën për katharsis

PD sot zgjedh sërish Lulzim Bashën dhe fillon betejën për
x
BREAKING NEWS

“Çështje madhore”/ Kryeministri Rama jep lajmin e rëndësishëm, zbulon vendimin më të ri të qeverisë së tij: Do e nisim në vjeshtë!

“Çështje madhore”/ Kryeministri Rama jep lajmin e
x

Gossip

Çfarë ndodhi? Mori surprizën që nuk e priste në mes të emisionit të saj, Arbana Osmani shpërthen në lot (VIDEO)

Çfarë ndodhi? Mori surprizën që nuk e priste në mes

Moderatora e njohur e ‘Top Channel’, Arbana Osmani u surprizua mbrëmjen e djeshme nga starfi i emisionit të saj, ‘Dua ta të bëj të lumtur’. Secili prej tyre tha diçka vlerësuese për moderatoren shumë të dashur për publikun shqiptar.

“Ky është ambienti ku ne punojmë çdo ditë, i cili falë teje është si shtëpia jonë, si një familje e madhe. Është fat të punosh me ty! Faleminderit që i ke dhënë zgjidhje çdo problemi që kemi pasur. Je e veçantë Arbana”

 “Doja të thoja sa shumë të çmoj, je një shembull frymëzimi”, ishin vetëm disa nga mesazhet për moderatoren.

Çfarë ndodhi? Mori surprizën që nuk e priste në mes

Klipi emocionoi Arbanën, e cila nuk mundi t’i mbante dot lotët. Arbana kishte përgatitur për vajzat e stafit një udhëtim në Dubai, ndërsa për djemtë kishte rezervuar një udhëtim në Amsterdam pasi të lirohen masat anti- Covid.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dua të të bëj të lumtur (@duatetebejtelumtur.tch)

Më të lexuarat