BREAKING NEWS

Nuk e fituan dot betejën/ Katër pacientë humbin jetën në Infektiv orët e fundit, ministria jep detajet zyrtare

Nuk e fituan dot betejën/ Katër pacientë humbin jetën
x

Gossip

Çfarë ndodhi? Në mes të kulmit të suksesit, Noizy komunikon vendimin e papritur

Çfarë ndodhi? Në mes të kulmit të suksesit, Noizy

Vera nuk kishte si të shpëtonte pa një këngë nga Noizy, i cili si zakonisht ka surprizuar me një bashkëpunim ndërkombëtar me dy reperët e njohur Gzuz dhe Dutchavelli. Por si duket sreperi ka plane të mëdha.

Pak minuta më parë ai ka lajmëruar se do rikthehet në Britaninë e Madhe ‘për të marrë atë që ka lënë pas.

Prisni vetëm sa të rikthehem në Britaninë e Madhe të marrë atë që kam lënë pas”- shkruan këngëtari i hitit “Toto”.

Është ende e paqartë se çfarë ka ndërmend të bëjë reperi dhe cilat janë arsyet e rikthimit të tij në ishullin anglez, por një mundësi është që të punojë për muzikën dhe të risjellë  gjëra edhe më të bukura.

Çfarë ndodhi? Në mes të kulmit të suksesit, Noizy