BREAKING NEWS

Futet sherri brenda çetës anti-amerikane, Berisha “shkarkon” Bardhin nga kreu i grupit dhe e cilëson thjeshtë deputet, ish-sekretari i Përgjithshëm i PD injoron Kuvendin e Rithemelimit

Futet sherri brenda çetës anti-amerikane, Berisha
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron lajme tronditëse nga SPAK për Sali Berishën: Ja çfarë fshihet pas kaosit që shkaktoi ish-kryeministri në Kuvend

Spartak Ngjela paralajmëron lajme tronditëse nga SPAK për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja kaseta ku është incizuar Sali Berisha që ka sjellë të gjitha vrasjet në Tropojë, si SPAK do e “varrosë” përfundimisht ish-kryeministrin me hetimet në dosjen e “Haklajve”, Romeo Kara nxjerr detajet e forta

Ja kaseta ku është incizuar Sali Berisha që ka sjellë
x
BREAKING NEWS

Meloni hap fabrikë në Serbi dhe sjell afrikanë në Shqipëri, kryeministrja italiane tallet me Edi Ramën dhe përkëdhel presidentin Vuçiç

Meloni hap fabrikë në Serbi dhe sjell afrikanë në
x
BREAKING NEWS

SPAK në “oborrin” e Ramës, ja si prokurorët po hetojnë dosjen e plotë të “McGonigal” në bashkëpunim me FBI, nga letër-porositë dhe informacionet me inteligjencën amerikane, deri tek marrja në pyetje në fshehtësi të plotë në Nju Jork...

SPAK në “oborrin” e Ramës, ja si prokurorët po
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë dy gratë e fuqishme në PS që mund të marrin frenat e qeverisë pas largimit të Edi Ramës, çfarë pritet të ndodhë më 8 dhjetor, socialistët në ankth

Ja kush janë dy gratë e fuqishme në PS që mund të
x
BREAKING NEWS

SPAK para provës së zjarrit”, Sali Berisha injoron drejtësinë dhe vazhdon të mos zbatojë vendimin e gjykatës, pritet refuzimi i tretë ndaj agjentëve të BKH

SPAK para provës së zjarrit”, Sali Berisha injoron
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta shumë shpejt arrestohet, prokurorët kanë kopsitur dosjen “CEZ-DIA”, ja çfarë po ndodh brenda SPAK, Romeo Kara nxjerr prapaskenat e bujshme

Ilir Meta shumë shpejt arrestohet, prokurorët kanë kopsitur
x

Gossip

Çfarë ndodhi në studio? Kristi shpërthen në ulërima ndaj të ftuarës (Video)

Çfarë ndodhi në studio? Kristi shpërthen në

Programi i kësaj jave “E diell” si gjithmonë ka mbajtur mbërthyer teleshikuesit me larshmërinë e rubrikave që ai sjell çdo të dielë.

Në rubrikën “Trotuar”, tema e kësaj jave ka qënë: Hapësira Televizive, a e meritojmë?.

Për të folur rreth kësaj teme, në studio kanë qënë Bledi Mane, Erjola Doçi, Elios Shuli, Krist Dragot, Fjori Likja, Ronaldo Sharka, Shqipe Hysenaj, Belinda Dragot.

Në një moment, ka qënë Elios ai që ka patur fjalën, i cili po tregonte se populli shqiptar preferon të shohë gjëra perverse, me të cilën nënkuptone debatet apo për shpërthimet që shumë personazhe kanë.

Si rast konkret, Elios ka marrë lajmin që pushtoi shtypin rozë javen e kaluar, i cili fliste se si Kristi u tregonte organin gjenital atyre që e kërcënonin në rrjetet sociale.

“Javën e kaluar u bë organi gjenital Kristit temë debati, më falni për shprehjen”, ka thënë Elios.

Më pas, Kristi ka shtuar: “Jemi në një stad televiziv shumë primitiv” por teksa ka qënë duke folur, ai është ndërprerë nga Shqipja, e cila është përballur me një ulërimë nga Kristi, i cili ka thënë me zë të lartë: “O Shqipe”.

Sigurisht që zëri i lartë ka trembur Shqipen, e cila ka marrë një përqafim të menjëhershëm nga Kristi.

Kujtojmë që javën e kaluar, në rubrikën “Trotuar”, në “E Diell” u diskutua në lidhje me mesazhet dhe komentet e urrejtjes që personazhet e njohur marrin në rjetet sociale.

Ronaldo ka zbuluar mënyrën se si Kristi i menaxhon këto mesazhe, ndërsa tha se ai u dërgon foto të organit gjenital. Ai tha se nuk po bënte shaka, por është fakt, pasi i ka parë vetë mesazhet.

“Është vetëm një person që ka zbuluar formulën se si parandalohen këto mesazhe urrejtjeje. Ky është Kristi Dragot Aliaj, i cili u dërgon foto të organit gjenetal. Të betohem, ma ka dërguar vetë mua, dhe më pas ata frikësohen dhe nuk i shkruajnë më. Është fakt, ma ka treguar vetë, jo foton por metodën që përdor.”- tha Ronaldo.