BREAKING NEWS

Finalizohet operacioni/ Shkatërrohet grupi kriminal i shpërndarjes së drogës në Shkodër, arrestohen 8 persona në aksionin blic, në kërkim një infermier (Skema me medikamentet)

Finalizohet operacioni/ Shkatërrohet grupi kriminal i shpërndarjes
x
BREAKING NEWS

SPAK sekuestron ‘dosjet e nxehta’ në Kadastrën e Vlorës, reagon Spartak Ngjela dhe paralajmëron ‘tërmet’ në politikën tonë: Aty i kanë provat e krimit...

SPAK sekuestron ‘dosjet e nxehta’ në Kadastrën e
x
BREAKING NEWS

Merret VENDIMI! Gjykata e Posaçme rihap dosjen “Gërdeci”, rigjykim për ish-ministrin Fatmir Mediu

Merret VENDIMI! Gjykata e Posaçme rihap dosjen
x
BREAKING NEWS

"Patatja e nxehtë"/ SPAK zbarkon në Kadastrën e Vlorës, sekuestrohen disa dosje pronash. Bie sërish drejtori. Zbardhen lëvizjet e reja

"Patatja e nxehtë"/ SPAK zbarkon në Kadastrën e
x
BREAKING NEWS

“Pashko dhe Hajdari e kërcënuan se do ta hidhnin nga avioni”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat ‘bombë’ dhe plas paralajmërimin e frikshëm për Berishën: Kjo është dosja që ka Basha në dorë!

“Pashko dhe Hajdari e kërcënuan se do ta hidhnin nga
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha shpërthen në akuza ndaj Ilir Metës: Ka nxjerrë taborët e tij për të shkatërruar PD, është i dalë boje dhe në grahmat e fundit të tij

Lulzim Basha shpërthen në akuza ndaj Ilir Metës: Ka nxjerrë
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Ilir Meta është buzë greminës, situata në PD në eksplozion e sipër, Basha e Berisha dinë shumë sekrete për njëri-tjetrin

Spartak Braho: Ilir Meta është buzë greminës, situata
x
BREAKING NEWS

Ja si Llalla u fut në kurth nga Meta, nga plani për të kapur KED dhe përplasja me Donald Lu, te refuzimi i arrestimit dhe braktisja nga presidenti

Ja si Llalla u fut në kurth nga Meta, nga plani për të kapur KED
x

Gossip

Çfarë ndodhi? Një ditë pasi mori pjesë në eventin e rëndësishëm muzikor, arrestohet reperi i njohur

Çfarë ndodhi? Një ditë pasi mori pjesë në

Policia ka arrestuar reperin G-Eazy pas një përleshjeje në një nga klubet në Manhattan, New York.

Emri i tij i vërtetë është Gerald Earl Gillum dhe akuza që rëndon ndaj tij është sulmi ndaj dy burrave. Pak para se të ndodhte incidenti i dhunshëm ai po festonte në një clup në zonën VIP në orët e vona të së premtes.

Debati nisi pasi njëri prej tyre kërkoi që reperi të zhvendosej në një seksion tjetër.

G-Eazy njihet për problematikat e tij. Incidenti i parafundit ka ndodhur pasi G-Eazy u dënua për sulm, posedim droge dhe rezistencë ndaj arrestimit, pas një zënke në një klub nate në 2018.

Kjo ngjare, ku reperi u arrestua erdhi një ditë pasi ai mori pjesë në MTA Video Music Awards në Barclays Center.

Kujtojmë se G-Eazy ka bashkëpunuar me reperin shqiptar Gash-in. Kënga mban titullin “My Year” që do të thotë “Viti im” dhe mendohet se është një ndër këngët më të mira që ka bërë ndonjëherë. Bashkëpunimi rezultoi i suksesshëm me 5.5 milion klikme.

Reperi i njohur G-Eazy fitoi si artisti i preferuar i Hip-Hop në 2017 në People’s choice Award.

Debutimi i tij i madh në 2014 me albumin “These Things Happen” arriti në Top3 të klasifikimit në Billboard 200.

Pritej që albumi i tij i ri “These Things Happen too”, të lançohej në 2021, por mbetet të shohim ç’do të ndodh.

Çfarë ndodhi? Një ditë pasi mori pjesë në