BREAKING NEWS

Banesa në Gjirokastër u përfshi nga flakët, ndërron jetë e mitura

Banesa në Gjirokastër u përfshi nga flakët, ndërron
x
BREAKING NEWS

E veshur kuq e zi, ambasadorja e SHBA jep mesazhin e FUQISHËM nga Vlora: Asgjë nuk mund të na ndalojë

E veshur kuq e zi, ambasadorja e SHBA jep mesazhin e FUQISHËM nga Vlora:
x
BREAKING NEWS

Varianti Omicron, "simptoma të pazakonta", si ta njohim dhe kush ndërmerr rreziqe të mëdha, dëshmitë e para

Varianti Omicron, "simptoma të pazakonta", si ta njohim dhe kush
x
BREAKING NEWS

“Më në fund”, Spartak Ngjela del me mesazhin, paralajmëron momentin e shumëpritur nga shqiptarët: Është koha që kërkon shpagimin moral ndaj gjithkujt që...

“Më në fund”, Spartak Ngjela del me mesazhin,
x
BREAKING NEWS

“Isha atje edhe unë”, Kreshnik Spahiu publikon pamjet emocionuese dhe jep mesazhin e FUQISHËM

“Isha atje edhe unë”, Kreshnik Spahiu publikon pamjet
x
BREAKING NEWS

Aksidenti në Rinas/ Humb jetën pacientja që po transportohej drejt Tiranës, reagon Policia

Aksidenti në Rinas/ Humb jetën pacientja që po transportohej
x
BREAKING NEWS

“I kam parë me sy vetë disa herë”/ Ish-ambasadori i njohur plas ‘bombën’ për Presidentin: Ja si Ilir Meta vidhte lekët me thasë!

“I kam parë me sy vetë disa herë”/ Ish-ambasadori i
x
BREAKING NEWS

Aksidenti me eskortën e Berishës/ Ngjarja merr një tjetër kthesë, kamerat e sigurisë rrëzojnë truprojën dhe zbulojnë të vërtetën, hidhet dritë mbi atë çfarë ndodhi në orët e vona

Aksidenti me eskortën e Berishës/ Ngjarja merr një tjetër
x

Gossip

Çfarë ndodhi? Paloma shpërthen në lot: Jam shumë e mërzitur!

Çfarë ndodhi? Paloma shpërthen në lot: Jam shumë e

Gjatë ditëve të fundit situata në shtëpinë e ‘Big Brother Vip’ nuk duket edhe aq shumë e qetë, pas debateve që kanë ndodhur mes banorëve.

Paloma dhe Arditi janë konfliktuar lidhur me seksualitetin e këtij të fundit, ndërsa Iliri debatoi ashpër me Semin për një gjest banal që kjo e fundit i ka adresuar para disa ditësh.

E gjithë kjo, ka cënuar ndjeshëm unitetin mes banorësh teksa ata kanë nisur të grupohen, të shtojnë thashetheme dhe të nxisin aleanca apo armiqësi.

Të gjithë këtë tension, Paloma duket se e ka përjetuar tepër emocionalisht, gjë të cilën e reflektoi edhe me përlotje teksa po bisedonte me Ilirin dhe Fifin.

“Jam shumë e mërzitur, më vjen keq për të gjithë këtë situatë kështu. Nuk e kam bërë me qëllim dhe nuk doja që të përfundonim kështu”, -tha ajo mes lotësh.