BREAKING NEWS

Nga Azem Hajdari, Shinasi Rama, Sali Berisha, Aleksandër Meksi, Gramoz Pashko, te Sabri Godo dhe Remzi Lani, Ilir Demalia nxjerr listën “bombë” të personazheve “VIP” që ishin pjesë e ish-Sigurimit të Shtetit dhe Partisë së Punës, ja pseudonimet...

Nga Azem Hajdari, Shinasi Rama, Sali Berisha, Aleksandër Meksi, Gramoz
x
BREAKING NEWS

Olsi Rama i përfshirë në trafiqe, Gazment Bardhi kërcënon Edi Ramën dhe pritet të bëjë publike më 14 dhjetor 2023 dosjen e vëllait të kryeministrit

Olsi Rama i përfshirë në trafiqe, Gazment Bardhi
x
BREAKING NEWS

Gjysma e qeverisë në burg dhe gjysma nën hetim, Edi Rama mbledh Kongresin e PS dhe nis sulm frontal kundër SHBA dhe SPAK, në panik nga republika e prokurorëve

Gjysma e qeverisë në burg dhe gjysma nën hetim, Edi Rama mbledh
x
BREAKING NEWS

SPAK lëshon 15 masa sigurie për aferën e inceneratorit të Tiranës, ja lista e plotë

SPAK lëshon 15 masa sigurie për aferën e inceneratorit të
x
BREAKING NEWS

Për kë do "kërcasin prangat"? Afera e inceneratorit të Tiranës, SPAK firmos 15 urdhër arreste, zbulohen emrat

Për kë do "kërcasin prangat"? Afera e inceneratorit
x
BREAKING NEWS

Ja pse u thirr me urgjencë Lulzim Basha në SHBA, kush është sponsori i fuqishëm që fshihet pas aksionit të tij që pritet të tronditë themelet e “Trekëndëshit të Bermudës”

Ja pse u thirr me urgjencë Lulzim Basha në SHBA, kush është
x
BREAKING NEWS

Ja si Berisha u përgatit të arratiset nga Shqipëria në ’97, roli i Pandeli Majkos, Rexhep Mejdanit, Bashkim Finos e Namik Dokles dhe telefonata “përtej Adriatikut” që ndryshoi rrjedhën e ngjarjeve, Gjon Bruçi zbardh anën e errët të Saliut

Ja si Berisha u përgatit të arratiset nga Shqipëria në
x
BREAKING NEWS

SPAK trondit çiftin Meta-Kryemadhi, prokurorët nisin sekuestrimet për dosjen e tyre të “zezë” të pastrimit të parave, ja çfarë po ndodh në GJKKO

SPAK trondit çiftin Meta-Kryemadhi, prokurorët nisin sekuestrimet
x

Gossip

Çfarë ndodhi pas vdekjes së Mbretëreshës? Kate Middleton dhe Princi William bëjnë zbulimin rrëqethës. Video po shpërndahet me shpejtësi

Çfarë ndodhi pas vdekjes së Mbretëreshës? Kate

Të enjten, Princi William dhe Princesha Kate Middleton bënë paraqitjen e tyre të parë zyrtare që nga funerali i Mbretëreshës Elizabeth, duke falënderuar ata që ndihmuan në organizimin e tij dhe kontributet e tyre.

Çfarë ndodhi pas vdekjes së Mbretëreshës? Kate

Çifti bëri një udhëtim të veçantë në Windsor Guildhall për të takuar vullnetarë dhe stafin operacional për t’i falënderuar ata për përfshirjen e tyre në funeralin e monarkut të mbajtur në mjediset e Kështjellës Windsor dhe në përputhje me udhëzimet e zisë mbretërore, çifti mbretëror u shfaq me të zeza si shenjë respekt për mbretëreshën.

Çfarë ndodhi pas vdekjes së Mbretëreshës? Kate

iam ndau një moment prekës që ndodhi pasi gjyshja e tij vdiq ndërsa familja ishte ende në Skoci. Princi i Uellsit shpjegoi se kishte parë pesë ylberë mbi Balmoral pas vdekjes së Mbretëreshës dhe Kate Middleton tha: “Madhështia e saj po na shikonte nga lart”.

Çfarë ndodhi pas vdekjes së Mbretëreshës? Kate

Mbretëresha Elizabeth po qëndronte në shtëpinë e saj skoceze në Balmoral më 8 shtator kur shëndeti i saj u përkeqësua dhe ajo ndërroi jetë në paqe, sipas Pallatit. ” Mbretëresha vdiq paqësisht në Balmoral këtë pasdite. Mbreti dhe Mbretëresha do të qëndrojnë në Balmoral këtë mbrëmje dhe do të kthehen në Londër nesër.’

Në ditën kur vdiq Mbretëresha Elizabeth, ylberët u panë mbi Pallatin Buckingham dhe Kështjellën Windsor, ndërsa një tjetër ylber u formua mbi Westminster Hall.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by The Prince and Princess of Wales (@princeandprincessofwales)