BREAKING NEWS

Katër fëmijë të mitur transportohen drejt spitalit të Durrësit, policia zbardh detajet e para të ngjarjes së rëndë

Katër fëmijë të mitur transportohen drejt spitalit të
x
BREAKING NEWS

Robert Papa zbulon gafën e madhe që Yuri Kim bëri në festën e pavarësisë së Amerikës: Është e turpshme

Robert Papa zbulon gafën e madhe që Yuri Kim bëri në
x
BREAKING NEWS

“Sot një ëndërr e madhe mu bë realitet”, Kreshnik Spahiu jep lajmin e madh: Faleminderit Zot

“Sot një ëndërr e madhe mu bë realitet”,
x
BREAKING NEWS

Vijojnë shifrat e larta në vend, Ministria e Shëndetësisë zbulon sa infektime dhe humbje jete janë shënuar në 24 orët e fundit nga COVID

Vijojnë shifrat e larta në vend, Ministria e
x
BREAKING NEWS

“Pushtimi” i Shqipërisë nga i nxehti afrikan, moti bën kthesën e madhe javën e ardhshme, ja çfarë pritet të ndodhë

“Pushtimi” i Shqipërisë nga i nxehti afrikan, moti
x
BREAKING NEWS

A do të ndodhë ribashkimi Meta-Berisha? Gazetari Robert Papa bën deklaratën e fortë për dy politikanët

A do të ndodhë ribashkimi Meta-Berisha? Gazetari Robert Papa bën
x
BREAKING NEWS

Temperaturat përvëluese nuk do të zgjasin shumë, moti bën kthesën e papritur, ja çfarë na pret javën e ardhshme

Temperaturat përvëluese nuk do të zgjasin shumë, moti
x
BREAKING NEWS

“Mos na prekni...",aleati i Putinit kërcënon me hakmarrje Perëndimin: Do ta merrni përgjigjen në vetëm një sekondë!

“Mos na prekni...",aleati i Putinit kërcënon me hakmarrje
x

Gossip

Çfarë ndodhi? Përfundon në spital aktori shqiptar

Çfarë ndodhi? Përfundon në spital aktori shqiptar

Teksa të gjithë presim me padurim rikthimin në ekran të serialit “H.O.T” me sezonin e tij të dytë, një e lajm i keq na vjen nga një prej aktorëve. Bëhet fjalë për Endri Çelën, i cili luan rolin e Jorgos, asistenti i Alketës (rol i luajtur nga Inis Gjoni).

Endri ka postuar në Instastory një foto ku tregon se ka përfunduar në spital i infektuar me Covid. Aktori shfaqet duke marrë serum teksa ka vendosur në sfond një këngë italiane.

Shpresojmë që Endri të bëhet mirë sa më shpejt dhe mezi presim ta shohim në “H.O.T” me batutat e tij dhe skenat komike.

Çfarë ndodhi? Përfundon në spital aktori shqiptar

Më të lexuarat