BREAKING NEWS

Surpriza ‘të pakëndshme’ 24 orët e fundit, Ministria e Shëndetësisë jep detajet sa raste të reja janë shënuar me COVID

Surpriza ‘të pakëndshme’ 24 orët e fundit, Ministria
x

Gossip

Çfarë ndodhi? Përfundon në spital këngëtari i njohur shqiptar

Çfarë ndodhi? Përfundon në spital këngëtari i

Reperi Getinjo është shumë aktiv edhe në rrjetet sociale, ku ndanë shpesh momente të ndryshme nga përditshmëria e tij me miqtë.

Së fundmi ai ka publikuar një foto ku shihet i shtrirë në spital teksa po merr serum. Këngëtari krahas fotos ka shkruar: “ditë e sëmundjes” duke mos treguar asgjë më shumë dhe duke merakosur edhe fansat e tij.

Më të lexuarat