Lajme të tjera
BREAKING NEWS

‘Ilir Meta kërcënon kryeministrin me vrasje’, Frrok Çupi lëshon ‘bombën’: Presidentit t’i hiqet …

‘Ilir Meta kërcënon kryeministrin me vrasje’, Frrok
x

Gossip

Çfarë ndodhi? Revoltohet moderatorja e njohur e ‘Top Channel’, reagon pasi i publikojnë foton në lajmet për drogë: S’kam bërë gjë, nuk jam...

Çfarë ndodhi? Revoltohet moderatorja e njohur e ‘Top

Moderatorja e ‘Top Channel’,  Dojna Mema ka publikuar në InstaStory disa lajme të faqeve të ndryshme, ku i kanë publikuar foto ku s’kishte aspak lidhje me lajmet, si dhe i kanë vënë një moshë tjetër.

‘Fshehu 15 doza kokaine, në dhomën e hotelit, arrestohet 38 vjeçari‘- shkruhet në lajmin që është vendosur fotoja e moderatores.

Atë e kanë bërë 38 vjeç dhe kjo e ka irrituar moderatoren e cila shkruan:

“Unë nuk jam 38 vjeç ok? Se me këtë punën e moshës u mërzita shumë. S’kam bërë gjë pz”- shkruan ajo e revoltuar.

Çfarë ndodhi? Revoltohet moderatorja e njohur e ‘TopÇfarë ndodhi? Revoltohet moderatorja e njohur e ‘Top

Më të lexuarat