BREAKING NEWS

Dy ditë para Kuvendit të Berishës, Yuri Kim zbulon arsyen e vizitës së Escobar në Tiranë dhe jep mesazhin e fuqishëm

Dy ditë para Kuvendit të Berishës, Yuri Kim zbulon arsyen e
x
BREAKING NEWS

Ndizet situata, demokratët nxjerrin emrin e “përfaqësuesit” të Tom Doshit që mbështet Berishën, Bejko paralajmëron sulm të selisë pas 11 dhjetorit

Ndizet situata, demokratët nxjerrin emrin e
x
BREAKING NEWS

Zbardhet strategjia antikorrupsion e SHBA, dhjetra politikanë rrezikojnë sekuestrim pronash e bllokim llogarish, Kim e Blinken paralajmërojnë reprezalje

Zbardhet strategjia antikorrupsion e SHBA, dhjetra politikanë
x
BREAKING NEWS

Mimi Kodheli: Bullgaria të heqë veton dhe të hapë rrugën e integrimit, Tirana nuk do kërkojë ndarje nga Shkupi, kemi mësuar nga gabimet e njëri-tjetrit

Mimi Kodheli: Bullgaria të heqë veton dhe të hapë
x
BREAKING NEWS

SHBA bën lëvizjen e papritur para Kuvendit të Berishës

SHBA bën lëvizjen e papritur para Kuvendit të Berishës
x

Gossip

Çfarë ndodhi? Sabiani kap për flokësh konkurrenten e ‘Big Brother VIP’ (VIDEO)

Çfarë ndodhi? Sabiani kap për flokësh konkurrenten e

Banorët e “Big Brother VIP” ka nisur provën javore, e cila konsiston me vendosjen e një varke mbi ujë. Varka ka një tapë, e cila duhet hequr sapo banorët të jenë mbi të. Pas këtij momenti varka do fillojë të mbushet me ujë.

Ata do kenë në dispozicion dy kova për të nxjerrë ujin që futet në varkë, për të mos u përmbysur. Banorët janë ndarë në grupe me nga katër anëtarë dhe grupi i parë ka dështuar.

Sheila, Beniada, Iliri dhe Arjola kanë hipur në varkë, mirëpo nuk ia kanë dalë me sukses. Varka është përmbysur dhe të katërt kanë rënë në ujë.

Banorët e tjerë i kanë ndihmuar për të dalë jashtë dhe në sy ka rënë Sabiani i cili e ka kapur Sheilën për flokësh.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Më të lexuarat