BREAKING NEWS

Ja se si nobelisti Montagnier po hedh në erë Big Farmën dhe po zbardh veprimet kriminale me covid 19

Ja se si nobelisti Montagnier  po hedh në erë Big Farmën dhe  po
x

Gossip

Çfarë ndodhi? Sherr në mes të studios, moderatori i njohur shqiptar goditet me shishe (VIDEO)

Çfarë ndodhi? Sherr në mes të studios, moderatori i njohur

Moderatori Ronaldo Sharka ka futur në kurth kolegun e tij në emisionin e gatimit “Kafsho”.

Regjisorja e emisionit i komunikon Chef Titit dhe Ronaldo Sharkës pas përfundimit të live-it të emisionit, se ky program rrezikon të mbyllet pasi performanca e Chef Titit ka rënë, dy moderatorët nxehen live dhe përsërisin recetat e gatimeve. Kjo gjë i ishte komunikuar nga drejtuesit e televizionit regjisores së emisionit, gjë të cilën Ronaldo e konfirmon dhe ia faturon fajin Chef Titit. Kjo gjë e nxori nga vetja këtë të fundit, i cili nuk përmbahet dhe godet me shishe moderatorin.

Më të lexuarat