BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron kthesën e madhe në politikën shqiptare

Spartak Ngjela paralajmëron kthesën e madhe në politikën
x

Gossip

Çfarë ndodhi? Si rrallëherë, trashëgimtarja e Top Channel ‘thumbon’ me mesazhin

Çfarë ndodhi? Si rrallëherë, trashëgimtarja e Top

Trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha ka thumbuar me një postim në rrjetin e Instagramit.

Para pak orësh Lori Hoxha ka publikuar një citim në story ku shprehej se as miqtë e saj më të afërt nuk i dinë punët e saj e jo më të tjerët.

Postimi i Lorit:

Lori njihet dhe si një ndër fashionistet më të ndjekura në Shqipëri dhe jo vetëm, por dhe për stilin e saj ‘High Class” me të cilin frymëzohen mijëra vajza që janë ndjekëse të saj në rrjetet sociale.

Çfarë ndodhi? Si rrallëherë, trashëgimtarja e Top