BREAKING NEWS

Negociatat/ Kryeministri Rama mesazh të ‘koduar’ për BE-në: Pse mendoj kaq shpesh në ditët e sotme për…

Negociatat/ Kryeministri Rama mesazh të ‘koduar’ për
x

Gossip

Çfarë ndodhi? U largua nga spektakli ‘Shiko kush Luan’, aktori Rezart Veleshnja i surprizon të gjithë me vendimin e tij më të fundit (FOTO)

Çfarë ndodhi? U largua nga spektakli ‘Shiko kush Luan’,

Largimi i aktorit Rezart Veleshnja nga spektakli ‘Shiko kush Luan’ shkaktoi mjaft zhurmë. Fillimisht në rrjet u tha se ai ishte larguar pas një sherri me Luanën, mirëpo aktori i hodhi poshtë këto lajme.

Çfarë ndodhi? U largua nga spektakli ‘Shiko kush Luan’,

I ftuar në "Wake up", Rezarti rrëfeu se nuk është larguar, por ka qenë shumë i zënë me "Portokalli" dhe me disa punë private. Po ashtu, ai tha se me Luanën ka një marrëdhënie shumë të mirë.

Pas gjithë kësaj situate, Rezarti është shfaqur sërish ditën e djeshme në provat e "Shiko kush luan". Në disa video të publikuara në Instastory, aktori shihet i maskuar, ndërkohë që këndon dhe i bie kitarës.

Çfarë ndodhi? U largua nga spektakli ‘Shiko kush Luan’,