BREAKING NEWS

Ervin Bushati i jep mesazhin e fortë Bashës dhe Kryemadhit: Pas gabimit të pafalshëm që...

Ervin Bushati i jep mesazhin e fortë Bashës dhe Kryemadhit: Pas
x

Gossip

Çfarë ndodhi? Vesa Luma dhe Big Basta sot nuk flasin me njëri-tjetrin (FOTO)

Çfarë ndodhi? Vesa Luma dhe Big Basta sot nuk flasin me

Vesa Luma dhe Big Basta janë një ndër çiftet më të dashur të showbizit. Ata vazhdimisht publikojnë në rrjetet sociale foto dhe video të ndryshme, ku në sy bie dashuria dhe harmonia në çift.

Por së fundmi përmes një postimi në Instagram, Vesa ka treguar edhe anën tjetër të martesës së tyre.

Këngëtarja dhe Big Basta janë “grindur” dhe kanë vendosur të mos i flasin njëri-tjetrit me gojë gjithë ditën.

“Tani nuk flasim gjithë ditën, jemi bërë nervoz, se kemi ndenjur disa minuta për të nxjerrë foton e duhur. Por kalon, i ka martesa këto peripeci”, shkruan Vesa bashkëngjitur fotove të postuara.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Righhttt on point burri ???? ..tash nuk folim gjithe diten ,jemi bo nervoz , se kemi nejt disa minuta me nxerr foton e duhur???? ama kaluse ..i ka martesa kto peripeci????

A post shared by Vesa Luma (@vesaluma) on