BREAKING NEWS

Genc Burimi: Amerikanët mund ta çojnë Ramën në SPAK, nëse Kraja nis goditjen e Berishës dhe Metës rrezikohet të ketë destabilitet

Genc Burimi: Amerikanët mund ta çojnë Ramën në SPAK,
x
BREAKING NEWS

Paralajmërimi i “Homeland Justice”: Kemi hakeruar dokumente sekrete, së shpejti qeveria e Shqipërisë do të ekspozohet

Paralajmërimi i “Homeland Justice”: Kemi hakeruar dokumente
x
BREAKING NEWS

Abazoviç lëshon deklaratën e fortë: U bëj thirrje atyre që synonin të ma ‘hiqnin kokën’, të përshpejtojnë

Abazoviç lëshon deklaratën e fortë: U bëj thirrje
x
BREAKING NEWS

“Dëshmia më e qartë se Policia e Shtetit ishte vënë në dispozicion të bandës së drogës”, Alibeaj reagon ndaj arrestimit të ish-shefit të policisë: Trafiku bëhej me bekimin e kryeministrit dhe ekzekutohej nga Saimir Tahiri

“Dëshmia më e qartë se Policia e Shtetit ishte
x
BREAKING NEWS

Policia e kërkonte që prej 2017/ Zbardhen detaje të reja nga arrestimi, ja ku ishte fshehur fshehur për 5 vite ish-shefi i policisë që u arratis nga Muriqani

Policia e kërkonte që prej 2017/ Zbardhen detaje të reja nga
x
BREAKING NEWS

Emri/ I përfshirë në trafikun e drogës së Habilajve, arrestohet në Berat ish-shefi i Policisë së Dhërmiut

Emri/ I përfshirë në trafikun e drogës së Habilajve,
x
BREAKING NEWS

“Personazhe të njohur, të majtë e të djathtë do të jenë subjekt i drejtësisë”, paralajmërimi i fortë i Vangjelit: ‘Moti politik’ do të bëhet shumë më i nxehtë në shtator

“Personazhe të njohur, të majtë e të djathtë do
x
BREAKING NEWS

“Ngjarje që ka vënë në dilemë dhe vështirësi të madhe policinë”, Klodiana Lala zbardh detaje të reja nga humbja e kontakteve me Martinajn: Ja cilat janë tre zonat që po hetohen

“Ngjarje që ka vënë në dilemë dhe
x

Gossip

“Çfarë nuk do jepja të t’i puthja duart një herë, të të ndieja erën”, Ardit Gjerbea i përlot të gjithë me dedikimin për njeriun e tij të shtrenjtë (FOTO)

“Çfarë nuk do jepja të t’i puthja duart një

Ardit Gjebrea ka qenë një nga shumë personazhet publik që është prekur shumë dhe ka reaguar në mënyrën e vetë për ngjarjen e ndodhur dy ditë më parë në Himarë.

Prej dy ditësh e gjithë Shqipëria zien dhe sidomos ata që janë prindër i ka kapur një lloj frikë, pasigurie, një lloj ankthi pas asaj që ndodhi pardje.

Dhe për fat të keq, vetëm në këto raste ia kuptojmë rëndësinë reale jetës dhe cila është gjëja më e shtrenjtë dhe ajo që ka më shumë rëndësi.

Këtë gjë e ka treguar më së miri Ardit Gjebrea në statusin publikuar pak më parë, ku kujton nënën që s’jeton më dhe jep një mesazh shumë të ndjerë dhe të sinqertë për ata që janë me fat dhe e kanë ende gjallë.

“E keni parasysh kur ju rrëmben rutina e harroni çfarë është e shtrenjtë dhe vlen në jetë? Kaloni ditë pa marrë ne telefon apo pa përqafuar prindërit, pa u thënë sa i doni…

Kam 4 vite pa të dhe çfarë nuk do jepja t’i puthja duart vetëm një herë, t’i ndjeja erën e saj, t’i thoja që e doja aq shumë sa asgjë në botë nuk e zëvendëson dot dashurinë e saj pa kushte.

Ndaj, merrni telefonin dhe pyeteni nënën tuaj si është, tregojini dashurinë tuaj, e nëse e keni pranë, pa i thënë gjë, ndjejani aromën, se një ditë do ju mungojë… po shumë…”, shkruan Gjebrea.

“Çfarë nuk do jepja të t’i puthja duart një

“Çfarë nuk do jepja të t’i puthja duart një

“Çfarë nuk do jepja të t’i puthja duart një

Më të lexuarat