Lajme të tjera
BREAKING NEWS

‘Ilir Meta kërcënon kryeministrin me vrasje’, Frrok Çupi lëshon ‘bombën’: Presidentit t’i hiqet …

‘Ilir Meta kërcënon kryeministrin me vrasje’, Frrok
x

Gossip

Çfarë nuk ka shkuar mirë mes tyre? Ermal Mamaqi zbulon arsyen e vërtetë se pse nuk e ka ftuar në film Lulzim Bashën: Kështu është kjo punë, ata që na vijnë...!

Çfarë nuk ka shkuar mirë mes tyre? Ermal Mamaqi zbulon arsyen e

Moderatori Ermal Mamaqi ishte në emisionin “Mos i fol shoferit”, ku është pyetur se pse nuk e ka ftuar Lulzim Bashën të ishte pjesë e filmit “I Love Tropoja”. Ai është shprehur se nuk e ka ftuar për shkak se nuk i ka shkuar tek emisioni “Xing”.

Biseda në studio

Rudina Dembacaj: Po Lulit nuk i gjete një rol të vogël aty sa me këput një lule dhe me ja cuar dikujt ?

Ermal Mamaqi: Në fakt ftova doktor Berishën, por ai e refuzoi me shumë sukses. Me kortezi më falenderoi për filmin dhe më uroi suksese. E zhdukem si perzonazh në film, do ishte xhaja e Valbonës, një personazh tropojan, por mbajtem vetem rolin e Edi Ramës që është daja im në film. Lulin nuk e ftova sepse e kam ftuar tek Xingu dhe nuk më ka ardhur. Tani ato që na vijnë atyre dhe do i shkojmë, kështu është kjo punë dhe prandaj nuk e ftova në film. 

Më të lexuarat