BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon qytetarët: Ja si paraqitet situata epidemiologjike në vend

Ministria e Shëndetësisë informon qytetarët: Ja si paraqitet
x
BREAKING NEWS

“Le të shohim nga e ardhmja”, Edi Rama jep lajmin nga Egjipti: Ja çfarë do të ndodhë së shpejti

“Le të shohim nga e ardhmja”, Edi Rama jep lajmin nga Egjipti:
x
BREAKING NEWS

Edi Rama pritet me ceremoni shtetërore në Egjipt, nënshkruhen tre marrëveshjet e rëndësishme

Edi Rama pritet me ceremoni shtetërore në Egjipt, nënshkruhen tre
x
BREAKING NEWS

Plas skandali/ Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis botërorin. Ja çfarë ka ndodhur në kufi

Plas skandali/ Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis
x
BREAKING NEWS

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i Përgjithshëm i Tatimeve, kush është emri i njohur që i besohet posti i rëndësishëm

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i
x
BREAKING NEWS

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të ardhurave, ja pronat që zotërojnë politikanët shqiptarë, nga Meta e Berisha, te Rama, Basha e deputetët

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të
x
BREAKING NEWS

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë “garda e vjetër” u përjashtuan prej tij, “Foltoren” po e përdor si mjet shantazhi

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë
x
BREAKING NEWS

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as në nëntor, presidenti vijon luftën në prapaskenë

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as
x

Gossip

Çfarë nuk shkoi si duhet?/ Pasi u lirua nga burgu, Fjolla Morina i jep fund martesës me Fisnik Sylën?

Çfarë nuk shkoi si duhet?/ Pasi u lirua nga burgu, Fjolla Morina i

Fjolla Morinës i ishte caktuar masa e paraburgimit prej 40 ditë nga Gjykata Themelore në Prishtinë. Kjo masë ishte llogaritur prej momentit kur Morina është arrestuar me 17 korrik 2021 në Prishtinë.

Por në mes të shtatorit, avokati i këngëtares, Fanol Krasniqi dekalroi për mediat se Fjolla është liruar nga burgu.

“Gjykata me datën 15 shtator 2021 ka refuzuar kërkesën e Prokurorisë për ekstradimin e saj dhe të njëjtes ia ka ndërpre menjëherë paraburgimin”, tha Krasniqi.

Çfarë nuk shkoi si duhet?/ Pasi u lirua nga burgu, Fjolla Morina i

Me anë të një investigimi të thjeshtë vihet re se Fjolla Morina është zhdukur nga rrjetet sociale dhe ka mbyllur llogarinë e saj në Instagram, ndërkohë që Fisniku ka fshirë çdo postim dhe madje nuk e ndjek më as vajzën e madhe të Fjollës, Ledianën me të cilën ka treguar gjithmonë se kishin marrëdhënie shumë të mirë.

Asgjë nuk është e sigurt pa pasur një reagim nga ana e çiftit.

Kujtojmë se Fjolla Morina dhe biznesmeni Fisnik Syla i dhanë fund beqarisë dhe kurorzëzuan dashurinë e tyre në martesë në ishujt Maldive me një ceremoni private dhe përrallorë. E gjithë kjo ceremoni ndodhi gjatë arratisjes së Fjolla Morinës pas dënimit të saj me arrest shtëpie.

Çfarë nuk shkoi si duhet?/ Pasi u lirua nga burgu, Fjolla Morina i

Çfarë nuk shkoi si duhet?/ Pasi u lirua nga burgu, Fjolla Morina i

Më të lexuarat