BREAKING NEWS

Zbardhet çfarë vendosi GJKKO për ish-deputetin e PS, Alqi Bllako. Prokurori tregon veprimet hetimore, ja kërkesa urgjente e avokatëve

Zbardhet çfarë vendosi GJKKO për ish-deputetin e PS, Alqi
x
BREAKING NEWS

Reagon menjëherë BE-ja pas takimit me Qeverinë dhe ka një mesazh të fortë: Kemi shqetësime serioze për ...

Reagon menjëherë BE-ja pas takimit me Qeverinë dhe ka një
x
BREAKING NEWS

TRAGJIKE/ Gjendet i vdekur pronari i hotelit, policia zbardh detajet për biznesmenin: U dogj brenda dhomës

TRAGJIKE/ Gjendet i vdekur pronari i hotelit, policia zbardh detajet për
x
BREAKING NEWS

10 ditë të nxehta për Vuçiçin, duhet të zgjedhë të njohë Kosovën dhe të bojkotojë Putinin, ose do të pësojë të njëjtin fat si Rusia, ja takimet e vështira që e presin presidentin serb

10 ditë të nxehta për Vuçiçin, duhet të
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Berisha është fajtor për vrasjen e rreth 3 mijë vetëve, ka djegur njerëz të gjallë dhe ka eliminuar kundërshtarë politikë, bashkë me Metën janë bashkëpunëtorë për grabitjen e floririt të Krrabës, ja çfarë ndodhi pasi e vodhën...

Frrok Çupi: Berisha është fajtor për vrasjen e rreth 3
x
BREAKING NEWS

Nis protesta para Kryeministrisë. Zbardhet çfarë po ndodh

Nis protesta para Kryeministrisë. Zbardhet çfarë po ndodh
x
BREAKING NEWS

Çfarë do të ndodhë në hapësirën shqiptare? Niko Peleshi jep lajmin: Nënshkruhet sot kontrata 6 milionë dollarë

Çfarë do të ndodhë në hapësirën shqiptare?
x
BREAKING NEWS

Rama mbledh në “Vilën 30” ambasadorët e huaj, zbardhet arsyeja e takimit

Rama mbledh në “Vilën 30” ambasadorët e huaj,
x

Gossip

Çfarë nuk të pëlqen tek Dj PM? Sarah Berisha e thotë troç në mes të emisionit: Të nxjerr gjumin duke...

Çfarë nuk të pëlqen tek Dj PM? Sarah Berisha e thotë

Blogerja Sarah Berisha dhe Dj PM janë një ndër çiftet më të pëlqyer nga publiku. Dyshja u njohën brenda shtëpisë së “BBVIP” dhe pas përfundimit të spektaklit, ata e vazhduan ende romancën e tyre, ku duken se gjërat tashmë po shkojnë për bukuri.

Ish- banorja është mjaft aktive në rrjetet sociale ku zbulon detaje rreth përditshmerisë së saj, por së fundmi Sarah ishte e ftuar në emisionin “Goca dhe Gra” ku ka shuar disa ‘kuriozitete’ në lidhje marrëdhënien e saj me Dj PM pas BBV.

Çfarë nuk të pëlqen tek Dj PM? Sarah Berisha e thotë

Sarah u shpreh se marrëdhënia mes tyre është shumë e bukur dhe shkon mirë, pavarësisht disa ‘ngërçeve’ të vogla të cilati kanë hasur përgjatë këtyre 10 muaj lidhjeje. Madje blogerja nuk ngurroi aspak të tregonte se çfarë nuk duron dot tek Pajtimi.

“Gërhet natën, ndonjëherë aq shumë sa që të nxjerr gjumin”- u shpreh ajo.

Çfarë nuk të pëlqen tek Dj PM? Sarah Berisha e thotë

Pm, i cili nisi një romancë me blogeren brenda “Big Brother Vip”, ka folur disa ditë më parë si rrallë herë me ndjekësit nëInstagram për partneren e tij dhe planet për të ardhmen. Një ndjekës e pyeti çiftin se kur kanë në plan të martohen ose të bëjnë një fëmijë së bashku. Dj Pm tha në përgjigjen e tij se martesa nuk është në planet e afërta të tij dhe Sarah, ndërsa shtoi se ende nuk e kanë menduar si gjë.

Çfarë nuk të pëlqen tek Dj PM? Sarah Berisha e thotë

 “Nuk e di, kur të vijë koha. Për momentin nuk është se e kemi bërë plan kështu që kur të vijë koha. Besoj që disa gjëra bëhen me kohën. Disa gjëra vërehen vetë. Por nuk e kemi menduar këtë pjesë, përkundrazi shumë shpesh tallemi me njëri-tjetrin “do të mbesim pa martuar”- shprehet ai në videon e publikuar në Instastory.

Çfarë nuk të pëlqen tek Dj PM? Sarah Berisha e thotë

Sarah dhe Pm e vazhduan historinë e tyre larg syrit të publikut, pra jashtë BBV. Që pas daljes çifti janë treguar më të rezervuar sa i përket marrëdhëines së tyre, teksa në intervista të ndryshme kanë shprehur se dëshirojnë që ta mbajnë më private lidhjen e tyre.

Çfarë nuk të pëlqen tek Dj PM? Sarah Berisha e thotë

Çfarë nuk të pëlqen tek Dj PM? Sarah Berisha e thotë

Më të lexuarat