BREAKING NEWS

"Berisha ka marrë huqet e Lulit", ish deputeti: Njerëzit duan Big Brother-in, jo fantazitë e Saliut

"Berisha ka marrë huqet e Lulit", ish deputeti: Njerëzit
x
BREAKING NEWS

Berisha e sfidon ‘Live’, Rama e pret në takim, ja data

Berisha e sfidon ‘Live’, Rama e pret në takim, ja data
x
BREAKING NEWS

'Perla' e deputetit Korreshit/ Çfarë tha deputeti që shkriu së qeshuri studion (VIDEO)

'Perla' e deputetit Korreshit/ Çfarë tha deputeti që
x
BREAKING NEWS

Baton Haxhiu zbardh prapaskenat e udhëtimit me Ramën dhe Duçkën dhe ngre dyshime të forta: Doriani ka pasur një trajtim të veçantë në Kiev, më bënë përshtypje çantat…

Baton Haxhiu zbardh prapaskenat e udhëtimit me Ramën dhe
x
BREAKING NEWS

"Kryeministri duhet të përballet me të vërtetën", Dash Shehi reagon për skandalin “McGonigal”: Rama duhet të japë dorëheqjen!

"Kryeministri duhet të përballet me të
x
BREAKING NEWS

Ministria e Financave del me njoftimin e rëndësishëm, ja çfarë do të ndodhi me inflacionin gjatë vitit 2023

Ministria e Financave del me njoftimin e rëndësishëm, ja
x
BREAKING NEWS

"Edi Rama lakohet 14 herë dhe akuzohet për një gjë të tmerrshme", Berisha del me reagimin e fortë: Është i vetmi kryeministër që mbron vendimin e Serbisë për të mos i vendosur sanksione Rusisë

"Edi Rama lakohet 14 herë dhe akuzohet për një gjë
x
BREAKING NEWS

Korreshi nxjerr të fshehtat e grupit të PD-së, zbulon kërkesën për bashkim: Gazmend Bardhi i ka dërguar Berishës një shkresë

Korreshi nxjerr të fshehtat e grupit të PD-së, zbulon
x

Gossip

Çfarë nuk u pa dhe nuk u tha nga produksioni i 'BBV'? Ky është moderatori i njohur shqiptar që kërkoi 100 mijë euro për të hyrë në ‘Big Brother VIP’

Çfarë nuk u pa dhe nuk u tha nga produksioni i 'BBV'? Ky

Tashmë, “Big Brother VIP” ka hyrë në javën e fundit të rrugëtimit të edicionit të parë. Për të ardhur deri këtu, puna ka qenë e madhe, e numri i të kontaktuarve shumë i lartë.

Në mesin e plot të kontaktuarve që kanë refuzuar ka qenë edhe Meriton Mjekiqi.

Moderatori i njohur, i ftuar në ’50 pyetje’ të emisionit Prive pranoi se ka marrë ftesën por ka pasur një kusht.

Ai ka kërkuar plot 100,000 euro për t’i thënë po kësaj aventure televizive.

Sigurisht, asnjë nga protagonistët nuk janë paguar dhe as Meritoni nuk do të përbënte përjashtim. Sidoqoftë, goxha shtrenjtë ka kërkuar!