BREAKING NEWS

Zgjedhjet për kreun e PD/ Spartak Ngjela zbulon prapaskenat ‘bombë’ dhe paralajmëron Sali Berishën: Ja si gënjeu stafi i tij i çoroditur dhe i trembur

Zgjedhjet për kreun e PD/ Spartak Ngjela zbulon prapaskenat
x
BREAKING NEWS

“Ku je SPAK? Pse nuk e çon deri në fund këtë dosje”/ Taulant Balla shpërthen ndaj Sali Berishës e familjarëve të tij dhe nuk lë gjë pa nxjerrë: Pastrim parash me...

“Ku je SPAK? Pse nuk e çon deri në fund këtë
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha tha se mund të jetë vrarë, ‘ringjallet’ Talo Çela dhe bën këtë lëvizje nga arratia, Klodiana Lala jep detaje

Artan Hoxha tha se mund të jetë vrarë, ‘ringjallet’
x
BREAKING NEWS

Shpërthim i fuqishëm pranë një karburanti në Shkozet, dyshohet për të lënduar

Shpërthim i fuqishëm pranë një karburanti në Shkozet,
x
BREAKING NEWS

Prej më shumë se 3 dekadash në sistemin e drejtësisë, KPK shkarkon nga detyra prokuroren e njohur (EMRI)

Prej më shumë se 3 dekadash në sistemin e drejtësisë,
x
BREAKING NEWS

SPAK një tjetër goditje të fuqishme/ Nis hetimet pasurore për 32 emrat 'VIP' që bënë bujë në mega-operacionin, në “sitë” llogaritë bankare dhe pronat e paluajtshme

SPAK një tjetër goditje të fuqishme/  Nis hetimet pasurore
x
BREAKING NEWS

Digjet raundi i dytë/ Mbledhja në Komisionin e Ligjeve për zgjedhjen e Presidentit të ri zgjat vetëm 3 minuta, ja çfarë pritet të ndodhë sot në orën 18:00

Digjet raundi i dytë/ Mbledhja në Komisionin e Ligjeve për
x
BREAKING NEWS

‘Bomba’ e Arian Çanit, zbulon lëvizjen e papritur që do bëjë kryeministri Rama shumë shpejt: Nuk e ka lënë me kaq

‘Bomba’ e Arian Çanit, zbulon lëvizjen e papritur
x

Gossip

Çfarë paska ndodhur mes Romir Zallës dhe Gent Zenelaj? "Më mirë mos t'i them se..."/ Aktori nxjerr zbuluar kolegun dhe tregon krisjen e fortë: Bashkëpunimi me të ishte sfidë...

Çfarë paska ndodhur mes Romir Zallës dhe Gent Zenelaj?

Romir Zalla ka qenë së fundmi i ftuar në emisionin 'Glamour Zone' në TV ORA, ku përballë moderatores Ester Bylyku, ka lënë të kuptohet që gjërat mes tij dhe aktorit Gent Zenelaj nuk shkojnë aq mirë pasi vunë në skenë shfaqen e 'Don Kishotit'. 

Ester Bylyku: Me cilin nga aktorët bashkëpunimi, ka qenë një sfidë e vërtete?

Romir Zalla: Unë do të përmend bashkëpunimin me Gentian Zelenaj. Siç shkon çdo gjë në Shqipëri, në momentin që një gjë është shumë e suksesshme, atëherë ne biem m'sysh dhe e prishim.

Ester Bylyku: Patët kontradita me njëri-tjetrin?

Romir Zalla: Më mirë mos të t`i them se duhet një natë e gjatë pranë oxhakut për të t`i thënë. Në momentin që një gjë ka sukses, pikërisht në atë moment ndodh diçka, fillon prishet zinxhiri, diku ka një hatërmbetje, dikujt s`i pëlqen një gjë, dikush tërhiqet me marifet dhe gjëja prishet.