BREAKING NEWS

20 mijë shqiptarë vdiqën nga Covid-19 dhe mijëra të tjerë shpenzuan 200 milionë euro për t’u kuruar, mjeku Erion Dasho zbardh prapaskenat e forta nga pandemia dhe ngre alarmin për korrupsionin që ka mbërthyer sistemin shëndetësor në vend

20 mijë shqiptarë vdiqën nga Covid-19 dhe mijëra të
x
BREAKING NEWS

Edi Rama vizitë në Kroaci për t’i bërë qokën strehuesit të Sali Berishës, kryeministri konfirmon lidhjet me “non gratën” nëpërmjet Bashkim Ulajt dhe pranon konfliktin e interesit që i ka dhënë koncesione

Edi Rama vizitë në Kroaci për t’i bërë qokën
x
BREAKING NEWS

Ish-ministrja Frida Krifca dhe zinxhiri drejtues i AZHBR drejt arrestimit sipas modelit kroat, ja si OLAF shkaktoi “tërmet” në Zagreb dhe si përfunduan në pranga zyrtarët që abuzuan me fondet e BE

Ish-ministrja Frida Krifca dhe zinxhiri drejtues i AZHBR drejt arrestimit sipas
x
BREAKING NEWS

Ja çfarë zbuloi kreu i SPAK Altin Dumani në vitin 2010 për aferën e “Gërdecit”, si e raportoi Ambasada e SHBA tragjedinë, zbardhet kabllogrami amerikan që fundos Shkëlzen Berishën

Ja çfarë zbuloi kreu i SPAK Altin Dumani në vitin 2010 për
x
BREAKING NEWS

Në SPAK ka plasur sherri për datën e arrestimit të Ilir Beqjas

Në SPAK ka plasur sherri për datën e arrestimit të Ilir
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela flet për dosjet në SPAK të dhëndrit të Berishës, Shkëlzenit, Ilir Beqajt, Frida Krifcës, Belinda Ballukut e Mirela Kumbaros dhe nxjerr zbuluar skandalin e Ramës me deklaratën që KFOR të marrë nën patronazh veriun e Kosovës

Spartak Ngjela flet për dosjet në SPAK të dhëndrit të
x
BREAKING NEWS

Ja dosja e re që rrezikon Edi Ramën, marrëdhënia me kinezin Patric HO që i hapi ekspozitë dhe pazaret Duçka-McGonigal me biznesmenin e goditur nga SHBA

Ja dosja e re që rrezikon Edi Ramën, marrëdhënia me kinezin
x
BREAKING NEWS

“Senatorët” e PS i dalin kundër Edi Ramës për tradhtinë ndaj Kosovës dhe lojërat me serbët, lëvizja kundër Albin Kurtit e dyshimtë, kërkojnë mbështetje për kryeministrin kosovar

“Senatorët” e PS i dalin kundër Edi Ramës për
x

Gossip

Çfarë po kurdisin? Para 1 viti kundërshtarë të fortë, sot për herë të parë bëhen bashkë Ilir Shaqiri dhe Donald Veshaj. Ja çfarë pritet të sjellin emrat e njohur

Çfarë po kurdisin? Para 1 viti kundërshtarë të

“Më lër të flas”, programi me vëllezërit Veshaj rikthehet këtë të premte në orën 21:00. Por fillimisht Romeo Veshaj deklaroi se ai do të ishte i vetëm edhe si autor, moderator apo regjisor. Si qëndron e vërteta?

“Mbetet për tu parë…”- thotë Romeo me humorin që e karakterizon.

“Mbetet për tu parë, unë s’jam real. Në gjithë emisionin s’jam ktu, jam në Belgjikë. Me një anë të sistemi, dal këtu në emsion, nk jam këtu në të vërtetë”- thotë Donaldi.

“Ka për të qenë një super sezon. Ka ndryshuar komplet struktura, s’do të jetë asnjëherë vetëm një i ftuar. Do të kemi tema ccdo javë, do të jem edhe un pa Donaldin”- tregon Romeo.

Po kush do të jetë i ftuari i parë që do të çelë premierën? Besoj shumë prej jush e ka kuptuar tashmë.

“Do jem me Ilir Shaqirin”- tregon Donaldi.