BREAKING NEWS

Shqipëria "shkundet" nga tërmeti, ja epiqendra dhe magnituda

Shqipëria "shkundet" nga tërmeti, ja epiqendra dhe magnituda
x
BREAKING NEWS

“Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë”/ Artan Hoxha flet me emra dhe plas ‘bombën’: Do goditet shumë lartë! SPAK më ka thirrur dhe mua të dëshmojë për këtë dosje!

“Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë”/
x
BREAKING NEWS

Konflikti me kryebashkiakun Dritan Leli dhe drejtorit të bashkisë që përfundoi të shoqëruar në polici/ Reagon ‘flakë për flakë’ UKV, sqaron gjithë situatën

Konflikti me kryebashkiakun Dritan Leli dhe drejtorit të bashkisë
x
BREAKING NEWS

Ndizen gjakrat, Basha i hedh dorashkën me dosjen kriminale të amerikanëve, Berisha paralajmëron me shkarkimin e kreut të PD, Fieri sfida e radhës

Ndizen gjakrat, Basha i hedh dorashkën me dosjen kriminale të
x
BREAKING NEWS

Milaim Zeka paralajmëron arrestimin e Berishës, Roland Bejko akuzon ish-kryeministrin se po tenton grusht shteti brenda partisë

Milaim Zeka paralajmëron arrestimin e Berishës, Roland Bejko akuzon
x

Gossip

Çfarë po ndodh me Elhaida Danin? Këngëtarja fshin të gjitha fotot dhe videot nga Instagrami. Ç'po paralajmëron?

Çfarë po ndodh me Elhaida Danin? Këngëtarja fshin të

Para pak javësh, rikthimi në Tiranë i këngëtares së njohur shqiptare, Elhaida Dani, bëri jo pak lajm në portale dhe televizion. Suksesi në Itali me mjuzikolin “Notre Dame de Paris” në rolin e Esmeraldës dhe një projekt i ri muzikor, për të cilin ajo dha shumë pak detaje, ishin thelbi i ftesave për intervista në televizionet shqiptare.

Një rikthim i ëmbël ky, për Elhaidën, në Shqipëri, çka paralajmëronte edhe nisjen e diçkaje të re përmes postimeve ditore në Instagram. Por, ka pak ditë që këngëtarja ka fshirë gjithçka nga profili i saj në Instagram. Asnjë foto, asnjë video, përveç fotos së profilit ku shkruan: “The best is yet to come” (Më e mira ende s’ka ardhur).

Fansat e saj të shumtë nuk dinë si ta interpretojnë këtë veprim të sajin dhe nuk dihet se çfarë e ka shtyrë të fshijë çdo “gjurmë” nga rrjeti social më i ndjekur në botë. Megjithatë, fansat do mund ta shijojnë shumë shpejt zërin e saj, madje edhe live, duke qenë se Elhaida Dani do të hapë koncertin e këngëtarit Ermal Meta, që do të mbahet në “Air Albania” në 17 shtator. E teksa presim të mësojmë më shumë se çfarë e ka shtyrë Elhaidën të “zhduket” nga Instagrami, ajo ka premtuar të reja në shtator. Se çfarë, le të presim! Mbase na i thotë papritmas… në Instagram.

Më të lexuarat