BREAKING NEWS

Pazaret e prishura Rama-Vuçiç-Grenell-Thaçi për shitjen e Veriut i kanë vënë flakën çështjes kosovare dhe trojeve shqiptare

Pazaret e prishura Rama-Vuçiç-Grenell-Thaçi për
x
BREAKING NEWS

SPAK rrëzon Fatmir Mediun, bie kërkesa për 90 dëshmitarët e mbrojtjes, GJKKO thërret Shkëlzen Berishën dhe 71 dëshmitarë të akuzës për aferën e “Gërdecit”

SPAK rrëzon Fatmir Mediun, bie kërkesa për 90
x
BREAKING NEWS

Hyn në skenë njeriu i amerikanëve që do fundosë Shkëlzen Berishën, ja çfarë pritet të thotë dëshmitari “kyç” i tragjedisë së Gërdecit

Hyn në skenë njeriu i amerikanëve që do fundosë
x
BREAKING NEWS

SPAK nuk i ndahet Saimir Tahirit, ish-ministrit i merret nën hetim pasuria pas sinjaleve të shërbimeve të huaja

SPAK nuk i ndahet Saimir Tahirit, ish-ministrit i merret nën hetim pasuria
x
BREAKING NEWS

Dosjet e SPAK për përgjimet në “EncroChat” dhe “Sky” me kriminelët, Balla paralajmëron "tërmet" në Policinë e Shtetit

Dosjet e SPAK për përgjimet në “EncroChat” dhe
x
BREAKING NEWS

Shkalafitet çeta anti-amerikane Berisha-Bardhi, bie numri i pjesëmarrjes të deputetëve, nis dezertimi nga aksioni politik i ish-sekretarit të Përgjithshëm të PD

Shkalafitet çeta anti-amerikane Berisha-Bardhi, bie numri i
x
BREAKING NEWS

Edi Rama merr udhëzime nga Vuçiç për situatën në veri të Kosovës, ja dokumenti që zbërthen prapaskenat e bujshme

Edi Rama merr udhëzime nga Vuçiç për situatën
x
BREAKING NEWS

OLAF do të vijojë hetimet për fondet nga IPARD II; Nuk programohen disbursime nga programi deri në 2025

OLAF do të vijojë hetimet për fondet nga IPARD II; Nuk
x

Gossip

Çfarë po ndodh me ‘Instagramin’ e ish-banores së BBV? Kiara Tito paralajmëron ndjekësit: Do më duhet të...

Çfarë po ndodh me ‘Instagramin’ e ish-banores së

Pas pjesëmarrjes në edicionin e dytë të “Big Brother VIP”, Kiara Tito është kthyer në një nga personazhet më të pëlqyer dhe të ndjekur. Fansat e saj janë kuriozë të dinë çdo gjë për moderatoren e njohur, që nga karriera e deri te jeta personale.

Sigurisht që impakt të madh ka edhe historia e dashurisë me Luiz Ejllin, me të cilin u njoh brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Gjatë reality show-t, ata krijuan një lidhje, e cila pati mjaft ulje dhe ngritje, por që kishte një fund shumë të bukur.

Por jo vetëm kaq, pasi së fundmi në rrjet po qarkullojnë fjalë se Kiara është në pritje të ëmbël, e madje disa faqe në media sociale kanë shkuar edhe më tej duke pretenduar se Kiara ka komunikuar me ta dhe zbuluar edhe gjininë e fëmijës.

Por në lidhje me këto lajme, moderatorja e njohur nuk ka reaguar ende dhe të gjithë po presin me padurim të marrin vesh nëse ajo është shtatzënë apo jo.

Ndërkohë mbrëmjen e djeshme, Kiara Tito ka reaguar në lidhje me diçka tjetër. Ajo ka vënë re se në rrjetet sociale, emri i saj po përdoret për të shitur produkte të ndryshme, ku në fakt nuk është aspak ashtu.

Çfarë po ndodh me ‘Instagramin’ e ish-banores së

Përmes një postimi të bërë në “Instastory”, moderatorja shprehet se këto postime janë të montuara dhe aspak të vërteta. Ajo gjithashtu shtoi se nëse një gjë e tillë nuk ndalet do të detyrohet të ndërmarr hapa ligjor.

“Prej disa kohësh po shoh në rrjetet sociale të ndryshme, kryesisht në “TikTok”, video të montuara që përdorin emrin tim për të shitur produkte. Nuk janë të vërteta edhe do ju lutesha të ndaloni këtë gjë pasi nuk është fare e bukur! Përndryshe do më duhet të marr hapa ligjore!”, ka shkruar ish-banorja e “Big Brother VIP 2” në postimin e saj në “Instastory”, që menjëherë është bërë viral.