BREAKING NEWS

"Grupi Alibeaj po sponsorizohet nga pushteti", gazetari plas deklaratën dhe zbardh prapaskenat

"Grupi Alibeaj po sponsorizohet nga pushteti", gazetari plas
x
BREAKING NEWS

"Ka rënë imuniteti i..."/ Gazetarët nxjerrin detajet e forta për kokainën në Fier: Drejtuesit s’jetojnë dot më të qetë

"Ka rënë imuniteti i..."/ Gazetarët nxjerrin detajet e
x
BREAKING NEWS

Kokaina masive në Fier, gazetarja nxjerr detajet e bujshme: Ja sa kohë kishte në Shqipëri, ishte destinuar për...

Kokaina masive në Fier, gazetarja nxjerr detajet e bujshme: Ja sa kohë
x
BREAKING NEWS

Droga në Frakull të Fieri, gazetari ngre dyshimet dhe paralajmëron: Grupet po sofistikohen, SPAK punon me standard të dyfishtë

Droga në Frakull të Fieri, gazetari ngre dyshimet dhe
x
BREAKING NEWS

Kërkon Bashkinë e Tiranës, befason kandidati i PD-së: Nuk do votoj asnjë në primare, opozita po shkon drejt turpërimit

Kërkon Bashkinë e Tiranës, befason kandidati i PD-së: Nuk do
x
BREAKING NEWS

Pamjet mbreslënëse, Burj Khalifa “vishet” Kuq e Zi për të uruar Pavarësinë e Shqipërisë (VIDEO)

Pamjet mbreslënëse, Burj Khalifa “vishet” Kuq e Zi
x
BREAKING NEWS

E konfirmon vetë zyrtari, kërcënohet me jetë ministri shqiptar, zbardhen detajet (EMRI)

E konfirmon vetë zyrtari, kërcënohet me jetë ministri
x
BREAKING NEWS

Avokat Ngjela lëshon thirrjen e fortë: Nëse e shikoni një të tillë, kurrë mos iu afroni, përcilleni me përbuzje dhe përçmim

Avokat Ngjela lëshon thirrjen e fortë: Nëse e shikoni një
x

Gossip

Çfarë po ndodh? Këngëtarja e njohur shqetëson fansat me veprimin e fundit drastik (FOTO)

Çfarë po ndodh? Këngëtarja e njohur shqetëson fansat

“E zezë” në profilin e “Instagramit” të Jennifer Lopez dhe 226 milionë ndjekës të shqetësuar teksa pyesin se çfarë po ndodh saktësisht me këngëtaren latine.

Ka shumë gjasa që profili në “Instagram” të jetë vënë në sfond të zi për të përgatitur publikun për projektin e saj të ri muzikore.

Sikurse Beyoncé, e cila bëri të njëjtën lëvizje duke ‘ngrirë’ “Instagramin” për albumin e saj të 7-të muzikor.

Vitet e fundit, Jennifer Lopez ka realizuar disa filma, ka krijuar një linjë produktesh bukurie për trupin dhe fytyrën, ka krijuar një dokumentar për “Netflix”, ka bërë paraqitje televizive, ka gjetur sërish dashurinë e jetës së saj, Ben Affleck, me të cilin u martua dy herë, por muzika e saj mbeti pas.

Shkurtin e kaluar, Lopez foli në një intervistë për aspektet e marrëdhënies së tyre që tani janë shumë më ndryshe, krahasuar me 18 vjet më parë kur ata ishin çift për herë të parë.

“Tani jemi më të mëdhenj, më të zgjuar, më me përvojë. Jemi në një fazë tjetër të jetës sonë, kemi fëmijë dhe duhet të jemi të vetëdijshëm për këto gjëra ”, ka thënë JLo.