BREAKING NEWS

Gazetari gjerman ironizon Ramën: Kryeministri më i mirë që ka pasur Serbia që nga koha e Nikola Pashiç

Gazetari gjerman ironizon Ramën: Kryeministri më i mirë që
x
BREAKING NEWS

Universiteti i Tiranës në top listën e 30 universiteteve më të mira në Shqipëri

Universiteti i Tiranës në top listën e 30 universiteteve më
x
BREAKING NEWS

Britanikët i tregojnë prangat Sali Berishës, ambasadori King Smith kërkon të nisë hetimi penal ndaj të korruptuarve, thirrje autoriteteve të vihen në lëvizje për vendimet e Londrës

Britanikët i tregojnë prangat Sali Berishës, ambasadori King
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara zbardh për herë të parë provat përvëluese që do fundosin Metën për aferën “CEZ-DIA”, ja dëshmitë që ka në duar SPAK, roli i Sali Berishës dhe lëvizja e papritur e Ismailajt që mund “të hedhë në erë” hetimet

Romeo Kara zbardh për herë të parë provat
x
BREAKING NEWS

Altin Dumani e konfirmon, SPAK nis hetimin për kullën e Zenit të Berishës në mes të Tiranës, caktohet prokurori i çështjes, ja provat nga dosja që rrezikojnë të fundosin pushtetarë të lartë dhe biznesmenë të njohur, zbardhen emrat që po hetohen...

Altin Dumani e konfirmon, SPAK nis hetimin për kullën e Zenit të
x
BREAKING NEWS

Dosjet e korrupsionit mbushin zyrat e SPAK, SHBA mesazh kërcënues politikës shqiptare për ditët e zeza që po trokasin

Dosjet e korrupsionit mbushin zyrat e SPAK, SHBA mesazh kërcënues
x
BREAKING NEWS

Dështon këtë javë mbledhja e “non-gratave” me dezertorët e Lulzim Bashës, Bardhi qejfmbetur nga Berisha pas refuzimit të postit të Sekretarit të “Foltores”

Dështon këtë javë mbledhja e “non-gratave” me
x
BREAKING NEWS

Më 3 tetor vendoset fati i Shkëlzenit, ja si mund të marrin kthesën e madhe hetimet e dosjes së “Gërdecit” për djalin e Sali Berishës, familjarët e viktimave kërkojnë dëshminë e 12 dëshmitarëve të tjerë, mes tyre krushkun e Fatmir Mediut...

Më 3 tetor vendoset fati i Shkëlzenit, ja si mund të marrin
x

Gossip

Çfarë po ndodh me Kristin? Ish- banori iu 'thyen zemrën' fansave me postimet e fundit (foto)

Çfarë po ndodh me Kristin? Ish- banori iu 'thyen

Ish-finalistin e “Big Brother VIP 2”, Krist Aliaj, shumë shpejt do ta shohim në ekranin e Top Channel. Ai do të jetë pjesë e jurisë së emisionit “She’s on Top” së bashku me ish-finalisten tjetër të këtij edicioni, Dea Mishel.


Ditën e djeshme, Kristi ka postuar në “Instastory” disa pamje ku do të zhvillohet “She’s on Top”. E gjeni dot vendin?

Çfarë po ndodh me Kristin? Ish- banori iu 'thyen


Është pikërisht te shtëpia më e famshme në Shqipëri, e cila tashmë po transformohet dhe do të presë konkurrentet e emisionit që do të nisë së shpejti.

Çfarë po ndodh me Kristin? Ish- banori iu 'thyen


Aliaj fillimisht ka postuar një foto ku shfaqet një perde e madhe dhe u thotë ndjekësve të gjejnë vendin. Më pas ai ka postuar një imazh tjetër ku shfaqet pishina, në të cilën po punojnë për t’i dhënë një pamje tjetër.

Çfarë po ndodh me Kristin? Ish- banori iu 'thyen

“Kujtime të thyer”, shkruan Kristi në një postim tjetër, ku shfaqet një tjetër kënd i shtëpisë së BB VIP.

Çfarë po ndodh me Kristin? Ish- banori iu 'thyen

E në fund fare, ish-banori kujton se në atë shtëpi ka qëndruar plot 133 ditë.

Çfarë po ndodh me Kristin? Ish- banori iu 'thyen