BREAKING NEWS

Spastrimet në PS, Rama fut në lista ministrat jo deputetë, zv/ministra, drejtorë e ish-anëtarë të LSI, zbulohen emrat që spostojnë veteranët

Spastrimet në PS, Rama fut në lista ministrat jo deputetë,
x

Gossip

Çfarë po ndodh mes Tuna Sejdiut dhe Patris Berishës? Këngëtarja kthehet në vendlindjen dhe merr vendimin e papritur ndaj djalit të saj (Foto)

Çfarë po ndodh mes Tuna Sejdiut dhe Patris Berishës?

Këngëtarja e njohur, Tuna Sejdiu, prej kohësh nuk ka sjellë më projekte të reja muzikore. Duket se këngëtarja i është përkushtuar plotësisht jetës së saj private, e sidomos djalit të vogël që ka me Patris Berishën, të cilin e quajnë Tian.

Çfarë po ndodh mes Tuna Sejdiut dhe Patris Berishës?

Por, sipas “Prive”, artistja është larguar nga Prishtina, ku ka jetuar prej vitesh dhe është rikthyer në vendlindjen e saj në Shkup.

Çfarë po ndodh mes Tuna Sejdiut dhe Patris Berishës?

Raportohet gjithashtu, se bashkë me djalin, Tuna po jeton në një apartament.

Ndërkohë, edhe Patrisi po jeton në një apartament, por në një lagje tjetër të kryeqytetit.

Çfarë po ndodh mes Tuna Sejdiut dhe Patris Berishës?

Përveç kësaj, Tuna ka bërë edhe një veprim tjetër, i cili ka ngritur shumë dyshime për raportin mes çiftit.

Çfarë po ndodh mes Tuna Sejdiut dhe Patris Berishës?

Në llogarinë në Instagram që ajo i ka hapur djalit të saj, mbiemrin e tij e ka ndryshuar nga Berisha në Sejdi.

Për më tepër, Tian ndjek vetëm gjashtë persona, mes të cilëve emri Patris Berisha nuk ekziston.

Çfarë po ndodh mes Tuna Sejdiut dhe Patris Berishës?

Mbetet për t’u parë se çfarë ka ndodhur dhe si qëndron e vërteta e të gjithë këtyre elementëve që ngrenë pikëpyetje për një krisje mes tyre.

Çfarë po ndodh mes Tuna Sejdiut dhe Patris Berishës?

Më të lexuarat