BREAKING NEWS

Vdekja e mistershme e 4 turistëve rusë në Qerret të Kavajës, zbardhet dosja e Prokurorisë: Çfarë u zbulua nga pamjet filmike dhe këqyrja e pishinës

Vdekja e mistershme e 4 turistëve rusë në Qerret të
x
BREAKING NEWS

Super-operacioni anti-drogë i SPAK/ Zbardhen emrat e policëve të arrestuar, nga nënkomisari deri tek kryeinspektori. SHÇBA-ja zbulon detajet (EMRAT)

Super-operacioni anti-drogë i SPAK/ Zbardhen emrat e policëve të
x
BREAKING NEWS

Pse hesht Ilir Meta? Ish-kreu i SHISH Fatos Klosi tregon pse është i shqetësuar presidenti: Ndodhet në një pozitë të vështirë, pritet...

Pse hesht Ilir Meta? Ish-kreu i SHISH Fatos Klosi tregon pse është i
x
BREAKING NEWS

Dhunohet kryetari i bashkisë në Vlorë, dalin dyshimet e para, vihet në pranga një 57-vjeçar (DETAJE)

Dhunohet kryetari i bashkisë në Vlorë, dalin dyshimet e para,
x
BREAKING NEWS

Prapaskenat si vetingu do burgosë pushtetarët, pas zbulimit të pasurive korruptive nis menjëherë ndjekja penale, 223 politikanë në lupën e SPAK

Prapaskenat si vetingu do burgosë pushtetarët, pas zbulimit të
x
BREAKING NEWS

Luftë e ashpër në PD, Basha i prerë se beteja e Berishës është e humbur, akuzon ithtarët e ish-kryeministrit se u pasuruan kur ishin në pushtet

Luftë e ashpër në PD, Basha i prerë se beteja e
x
BREAKING NEWS

Integrimi i Shqipërisë në BE, ambasadorja Yuri Kim del me reagimin e rëndësishëm: Të nisin negociatat pa vonesa!

Integrimi i Shqipërisë në BE, ambasadorja Yuri Kim del me
x

Gossip

Çfarë po ndodh mes tyre? E mohuan lidhjen, Bora Zemani kapet ‘mat’ me ish-konkurrentin e ‘Përputhen’ (FOTO)

Çfarë po ndodh mes tyre? E mohuan lidhjen, Bora Zemani kapet

Moderatorja Bora Zemani dhe ish-konkurrenti i “Përputhen, Atdhe Xharavina janë përfolur prej kohësh për një lidhje dashurie, të cilën vetë dyshja e kanë mohuar.

Pak ditë më parë, i ftuar në “Shqipëria Live”, Atdheu tha se mes tyre nuk ka asgjë, përpos respektit. Ndërsa Bora tregoi se është beqare gjatë një bisede virtuale me ndjekësit.

Mirëpo, pavarësisht deklaratave të tyre, aludimet nuk janë shuar ende, madje janë shtuar. Kjo pasi “Kryefjala” ka siguruar një foto ku dyshja shfaqen në shoqërinë e njëri-tjetrit duke konsumuar cigare.

Çfarë po ndodh mes tyre? E mohuan lidhjen, Bora Zemani kapet