BREAKING NEWS

Momenti i SHUMËPRITUR! Holanda ndryshon qëndrim për Shqipërinë, i jep dritën jeshile për të nisur procesin integrues në BE

Momenti i SHUMËPRITUR! Holanda ndryshon qëndrim për
x
BREAKING NEWS

“LAJMI QE PRISNI”, kryeministri Edi Rama bën publik informacionin e rëndësishëm: Ia dolëm edhe kësaj sfide!

“LAJMI QE PRISNI”, kryeministri Edi Rama bën publik
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela lëshon ‘BOMBËN’ ndaj Lulzim Bashës: Ka procese penale në SHBA, ja mesazhi i ambasadores Yuri Kim

Spartak Ngjela lëshon ‘BOMBËN’ ndaj Lulzim Bashës:
x
BREAKING NEWS

Largimi nga politika i Gramoz Ruçit, Spartak Ngjela tregon dy arsyet dhe plas paralajmërimin e fortë: Do të ketë pasoja për PS-në!

Largimi nga politika i Gramoz Ruçit, Spartak Ngjela tregon dy arsyet dhe
x
BREAKING NEWS

Ishte krahu i djathtë i Arta Markut kur drejtonte institucionin e rëndësishëm/ KPK merr vendimin e menjëhershëm dhe shkarkon prokuroren e njohur të Tiranës

Ishte krahu i djathtë i Arta Markut kur drejtonte institucionin e
x
BREAKING NEWS

VENDIM zyrtar! Bashkimi Europian jep lajmin e shumëpritur për Shqipërinë

VENDIM zyrtar! Bashkimi Europian jep lajmin e shumëpritur për
x
BREAKING NEWS

Dhunohet drejtoresha në Bashkinë e Tiranës, policia fundos autorin. Zbardhet shkaku (EMRI+FOTO)

Dhunohet drejtoresha në Bashkinë e Tiranës, policia fundos
x
BREAKING NEWS

Grupimi 'Për PD-në' del në konferencë të jashtëzakonshme, Harxhi bën denoncimet e forta: Vëzhguesit janë kërcënuar! Ja cila është shkelja më e rëndë!

Grupimi 'Për PD-në' del në konferencë të
x

Gossip

Çfarë po ndodh mes tyre? Pas ndarjes së bujshme nga Tea, Bearti i ‘Përputhen’ kapet ‘mat’ në krahët e këngëtares së njohur shqiptare (FOTO)

Çfarë po ndodh mes tyre? Pas ndarjes së bujshme nga Tea,

Ish-konkurrenti i ‘Përputhen’, Berati vazhdon ende të jetë një ndër djemtë më të komentuar. Ai ka tërhequr sërish vëmendjen sot për shkak të një fotoje të postuar nga Enca.

Këngëtarja në një postim në Instagram shfaqet duke përqafuar një mashkull, identitetin e të cilit nuk e ka zbuluar, por të gjithë mendojnë se është Bearti.

Kështu kanë nisur thashethemet se ish-konkurrenti do jetë protagonist në klipin e ri të Encës.

Për më tepër Bearti dhe Enca kanë nisur të ndjekin njëri-tjetrin në Instagram, gjë që i ka konfirmuar deri diku thashethemet.

Çfarë po ndodh mes tyre? Pas ndarjes së bujshme nga Tea,

Më të lexuarat