BREAKING NEWS

Dy ditë para Kuvendit të Berishës, Yuri Kim zbulon arsyen e vizitës së Escobar në Tiranë dhe jep mesazhin e fuqishëm

Dy ditë para Kuvendit të Berishës, Yuri Kim zbulon arsyen e
x
BREAKING NEWS

Ndizet situata, demokratët nxjerrin emrin e “përfaqësuesit” të Tom Doshit që mbështet Berishën, Bejko paralajmëron sulm të selisë pas 11 dhjetorit

Ndizet situata, demokratët nxjerrin emrin e
x
BREAKING NEWS

Zbardhet strategjia antikorrupsion e SHBA, dhjetra politikanë rrezikojnë sekuestrim pronash e bllokim llogarish, Kim e Blinken paralajmërojnë reprezalje

Zbardhet strategjia antikorrupsion e SHBA, dhjetra politikanë
x
BREAKING NEWS

Mimi Kodheli: Bullgaria të heqë veton dhe të hapë rrugën e integrimit, Tirana nuk do kërkojë ndarje nga Shkupi, kemi mësuar nga gabimet e njëri-tjetrit

Mimi Kodheli: Bullgaria të heqë veton dhe të hapë
x
BREAKING NEWS

SHBA bën lëvizjen e papritur para Kuvendit të Berishës

SHBA bën lëvizjen e papritur para Kuvendit të Berishës
x

Gossip

Çfarë po ndodh në Përputhen? Zbulohet arsyeja pse e larguan Hysenin, ish i dashuri i konkurrentes që ndodhet në emision, zbarkoi edhe Policia për të qetësuar situatën

Çfarë po ndodh në Përputhen? Zbulohet arsyeja pse e

Para disa ditësh moderatorja e emisionit “Përputhen”, Bora Zemani, ka deklaruar se Hyseni, konkurenti i cili bëri shumë bujë më hyrjen e tij, për shkak se ishte ish i dashuri i Alvisës, është larguar nga ana e produksionit.

Shumë nga publiku u bënë kuriozë për të ditur arsyen pse, por Bora nuk dha asnjë shpjegim duke u shprehur se do e zbulojmë më vonë se çfarë ndodhi.

Çfarë po ndodh në Përputhen? Zbulohet arsyeja pse e

Gjithsesi po përflitet në rrjet se arsyeja e vërtetë e largimit të tij lidhet me një konflikt të bërë mes tij dhe Brunos.Situata ka agravuar dhe është dashur ndërhyrja e policisë për të qetësuar situatën.

Ende nuk ka ndonjë reagim nga dy protagonistët Hyseni dhe Bruno, madje as nga produksioni. Prandaj pritet që çdo gjë të sqarohet me kalimin e kohës.

Çfarë po ndodh në Përputhen? Zbulohet arsyeja pse e