BREAKING NEWS

“PS është shkërmoqur si parti”/ Spartak Braho flet për emërimet brenda Partisë Socialiste dhe ia numëron ‘një nga një’ kryeministrit: Gjithçka e vendos Rama sikur është shefi i Shtabit. Si kjo situatë nuk ka pasur ndonjëherë

“PS është shkërmoqur si parti”/ Spartak Braho flet
x
BREAKING NEWS

Rrebeshe të forta dhe stuhi/ Moti bën ndryshimin drastik, meteorologu tregon kur vjen kthesa e madhe dhe si parashikohet fundjava

Rrebeshe të forta dhe stuhi/ Moti bën ndryshimin drastik, meteorologu
x
BREAKING NEWS

“Ka filluar që kur ishte ministër Olldashi”, Spartak Braho hedh dritë mbi skandalin e madh me rrugën Kardhiq-Delvinë: Aferë korruptive! Balluku pjesë e oligarkisë së kryeministrit. Ai është megaloman dhe…/ Rama i ka hipur...

“Ka filluar që kur ishte ministër Olldashi”, Spartak
x
BREAKING NEWS

"Ka nja dy deputetë që kundërshtojnë me të drejtë"/ Spartak Braho plas deklaratën e fortë për aferën e inceneratorëve: Skandali është kaq i fortë sa…Ja pse Rama nuk e jep dorëheqjen. A do ketë fundin e Musolinit?

"Ka nja dy deputetë që kundërshtojnë me të
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Meta-Berisha kanë marrë urdhër nga Moska të destabilizojë Shqipërinë, protesta e 7 korrikut mund të prodhojë viktima

Frrok Çupi: Meta-Berisha kanë marrë urdhër nga Moska
x
BREAKING NEWS

Rëndohen pozitat e Metës, SPAK regjistron tjetër procedim penal ndaj presidentit, akuzohet së bashku me Kryemadhin për fshehje pasurie, në “filtër” dhe 8 zyrtarë të LSI

Rëndohen pozitat e Metës, SPAK regjistron tjetër procedim penal
x
BREAKING NEWS

Ja strategjia e Lulzim Bashës për të ardhur në krye të PD dhe si do e përzërë Sali Berishën pasi gjykata të rrëzojë “Foltoren”

Ja strategjia e Lulzim Bashës për të ardhur në krye të
x
BREAKING NEWS

Ja kur ikën Ilir Meta nga Presidenca, 3 skenarët që do të “trazojnë” politikën shqiptare pas 24 korrikut

Ja kur ikën Ilir Meta nga Presidenca, 3 skenarët që do të
x

Gossip

Çfarë po ndodh në të vërtetë? Deklaroi se pëlqen Beatrixin, por Donaldi mban ende detajin që e lidh me Borën (FOTO)

Çfarë po ndodh në të vërtetë? Deklaroi se

Mbrëmjen e djeshme Donaldi i vuri pikat mbi i’ teksa dhe e ka vendosur të ndjekë zemrën dhe do të rrijë me atë që do, duke nënkuptuar Beatrixin.

Mirëpo ky vendim i Donaldit duket se i ka zhgënjyer pa masë fansat e Bora Zemanit.

Moderatorja e njohur hyri në shtëpinë e “Big Brother VIP” për të takuar miken e saj, Semi Jaupajn, por nuk ngurroi që të takonte edhe ish-të dashurin e saj, i cili kishte disa ditë që fliste për lidhjen e tyre të bukur të dashurisë.

Pas këtij takimi fansat e tyre u “çmenden” pas tyre e madje në “Instagram” nisën postimet me “mirëmëngjesi vetëm Bora dhe Donaldi”.

Mirëpo pavarësisht se tashmë po shpreh hapur pëlqimin e tij për Beatrixin, Donaldi ka tërhequr vëmendjen me një detaj që vazhdon ende ta mbaj në dorën e tij dhe që ka lidhje me Borën.

Aktori mban në dorë ende në dorë një llastik flokësh që ëhstë i njëjtë me atë që mbaqn edhe Bora në dorën e saj.

Çfarë po ndodh në të vërtetë? Deklaroi se

Çfarë po ndodh në të vërtetë? Deklaroi se

 

Por edhe tani që e gjithë kjo histori ka marrë një tjetër rrjedhë, ku Veshaj shfaqet gjithmonë e më pranë Beatrix Ramosaj, ai ende e mban llastikun në dorë. Madje edhe gjatë spektaklit të mbrëmjes së djeshme, ku shprehu publikisht pëlqimin për këngëtaren e njohur, ai nuk e kishte hequr detajin që e lidh me Borën.

“Unë e di që Beatrix ka një siklet për këtë çështje por sot dua të them që unë do bëj çfarë të dua, dhe ajo që dua është kjo”, tha aktori duke vulosur gjithë spekulimet mes banorëve dhe në publik.

Çfarë po ndodh në të vërtetë? Deklaroi se

Më të lexuarat