BREAKING NEWS

Pandemia e COVID! Rama publikon të dhënat dhe jep lajmin fantastik: Krenarë, por kujdes se shikoni ç’po ndodhet në... (Foto)

Pandemia e COVID! Rama publikon të dhënat dhe jep lajmin fantastik:
x

Gossip

Çfarë po ndodh? Pas deklaratës së fortë që bëri në emision, ish e fejuara e Rinianit të Për’puthen zbarkon në Shqipëri, opinionisti zbardh faktet: Merr avionin në mes të pandemisë për…(FOTO)

Çfarë po ndodh? Pas deklaratës së fortë që

Ish e fejuara e Rinianit, Marsela foli dy ditë më parë gjatë puntatës së Për’puthen. Në një lidhje direkte për emisionin, ajo tha se rrugët e tyre janë ndarë, por respekti dhe mbështetja vazhdojnë të jenë aty.

Së fundmi, opinionisti i “Përputhen Prime”, Meridian Ramçaj ka publikuar një foto pranë Marselës, duke zbuluar se ajo ka ardhur në Shqipëri.

Çfarë po ndodh? Pas deklaratës së fortë që

Ai ka ironizuar Rinianin, duke u shprehur nëse është vërtetë e mundur që ajo të ketë ardhur në vendin tonë vetëm për “mbështetje”.

Çfarë po ndodh? Pas deklaratës së fortë që

“Rinian, kjo e paska suportin me kosto të lartë nga Italia në Shqipëri…të jetë vetëm suporti ai që e bëri të marrë avionin të fluturojë në mes të pandemisë për në Shqipëri?”, ka shkruar ai.

Çfarë po ndodh? Pas deklaratës së fortë që

Çfarë po ndodh? Pas deklaratës së fortë që

Më të lexuarat