BREAKING NEWS

Ekipi i Donald Trump publikon VIDEO-SKANDALIN me zgjedhjet

Ekipi i Donald Trump publikon VIDEO-SKANDALIN me zgjedhjet
x

Gossip

Çfarë po ndodh? Tuna merr vendimin e papritur për karrierën dhe veten

Çfarë po ndodh? Tuna merr vendimin e papritur për

Tuna Sejdiu prej kohësh nuk ka sjellë një projekt të ri muzikor, pasi i fundit është “Amoni”, i publikuar në tetor të vitit të kaluar. Së fundmi, Tuna ka marrë një vendim të rëndësishëm, duke u shkëputur përkohësisht nga muzika.

Çfarë po ndodh? Tuna merr vendimin e papritur për

Sipas “Prive”, as në muajt në vazhdim nuk do të ketë ndonjë projekt muzikor të realizuar nga këngëtarja.

Çfarë po ndodh? Tuna merr vendimin e papritur për

Për më tepër, ajo ka vendosur të mos shfaqet më as në publik.

Periudhën e izolimit, Tuna e kaloi në Amerikë. Pas kësaj, ajo u shfaq në një koncert që u mbajt në Gostivar, nga i cili dolën thashethemet se ajo ishte në pritje të ëmbël për herë të dytë.

Çfarë po ndodh? Tuna merr vendimin e papritur për

Kjo për shkak të barkut, i cili ishte më i fryrë se zakonisht. Megjithatë, këngëtarja i hodhi poshtë të gjitha aludimet, duke postuar disa foto me bikini, në të cilat shfaqej në formë, ashtu siç ka qenë më parë.

Çfarë po ndodh? Tuna merr vendimin e papritur për

Çfarë po ndodh? Tuna merr vendimin e papritur për

Më të lexuarat