BREAKING NEWS

Pasojat e mëdha të Covid-19 në botë, Robert Kennedy Jr del me mesazhin frymëzues dhe shpresëdhënës (Videoja që po bën xhiron e rrjetit)

Pasojat e mëdha të Covid-19 në botë, Robert Kennedy Jr del
x

Gossip

Çfarë po paralajmërojnë aktori i njohur i humorit dhe partnerja e tij: Diçka shumë e madhe po vjen!

Çfarë po paralajmërojnë aktori i njohur i humorit dhe

Pak minuta më parë, aktori i humorit Olsi Bylyku ka publikuar në Instastory një foto nga një studio muzikore, teksa ka shkruar:  Diçka shumë e madhe po vjen… më besoni!

Ai na i ka kursyer detajet, por pak ditë më parë të njëjtin paralajmërim na bëri edhe partnerja e tij.

Egli postoi një foto nga e njëjta studio dhe fliste për një surprizë, por nuk mund ta themi me siguri se çfarë mund të jetë.

Një nga hipotezat e mundshme është që ata të vijnë me ndonjë duet pasi lart e poshtë thuhet prej kohësh se Egli do bëhet pjesë e tregut muzikor.

Ajo ka studiuar për kanto dhe shpesh poston foto nga studio muzikore, por ende nuk kemi një reagim zyrtar prej tyre.

Çfarë po paralajmërojnë aktori i njohur i humorit dhe