BREAKING NEWS

Aksidenti i rëndë në Elbasan, vdes në spital 18-vjeçari (Video)

Aksidenti i rëndë në Elbasan, vdes në spital
x
BREAKING NEWS

Berisha në krye të PD-së, Basha vijon takimet me demokratët, ja ku është ndalur sot (Foto)

Berisha në krye të PD-së, Basha vijon takimet me demokratët,
x
BREAKING NEWS

Video/ Çfarë ndodhi me tifozin holandez? Policia i vendos prangat teksa...

Video/ Çfarë ndodhi me tifozin holandez? Policia i vendos prangat
x
BREAKING NEWS

Garda blindon institucionet shtetërore, ja sa forca policore janë vendosur në terren

Garda blindon institucionet shtetërore, ja sa forca policore janë
x
BREAKING NEWS

Gazeta italiane zbulon prapaskenat e sherrit të tifozëve të Romës: Vodhën thikat nga një restorant që të godisnin...

Gazeta italiane zbulon prapaskenat e sherrit të tifozëve të
x
BREAKING NEWS

Vetëm pak ora para finales së Conderence League, Garda merr nën mbrojtje institucionet e rëndësisë së veçantë

Vetëm pak ora para finales së Conderence League, Garda merr nën
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orë

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Marrëdhëniet me NATO-n, Gjenerali amerikan: Shqipëria, vëllai i madh në rajon! Zbulon dhuratën që i ka bërë Rama

Marrëdhëniet me NATO-n, Gjenerali amerikan: Shqipëria,
x

Gossip

Ç'po paralajmëron Arbana Osmani? Moderatorja tregon çfarë do ndodhë në natën finale të Big Brother VIP dhe i la të gjithë pa fjalë

Ç'po paralajmëron Arbana Osmani? Moderatorja tregon

Këngëtarja Fifi ka hyrë sërish në Big Brother VIP, por këtë herë për të surprizuar Monika Lubonjën. Teksa këngëtarja ishte në shtëpi, ato krijuan një lidhje të fortë miqësie. Mbrëmjen e djeshme ajo erdhi posaçërisht për të duke i kënduar edhe këngën që kompozoi brenda “Diell”.

Gjatë lidhjes live Arbana Osmani tha se kënga më e fundit Diell, numëron më shumë se 15 milion klikime dhe se Fifi do të lançojë një projekt tjetër muzikor me 18 shkurt. Kujtojmë se pikërisht me 18 shkurt është caktuar të mbahet finalja e madhe e Big Brother VIP. A është kjo këngë një dedikim për spektaklin më të bujshëm në Shqipëri? Mbetet për t’u parë.